2737
2734
عنوان

شما بودین کودومو انتخاب میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 50 پست
دومی

خودمم دومی و بیشتر دوس دارم به خاطر جمعیت کم کلاس و استخر که پسرم عاشقشه ولی اصلا شبیه مدرسه نیست بیشتر شبیه مهد کودکه و خیلی کوچیکه و پنجتا کلاس بیشتر نداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودمم دومی و بیشتر دوس دارم به خاطر جمعیت کم کلاس و استخر که پسرم عاشقشه ولی اصلا شبیه مدرسه نیست بی ...

بهتر

خودت عصرا ببرش پارک بازی کنه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2728
من بودم دومی.. بچه من کلاسای رنگی رنگی خوشش میاد و عین مامانش شنا دوست داره😂😂(البته بچه ی آیندم.. ...

الهیییی😂😂اگه شانست مثل من باشه بچه میاری فتوکپی باباش😂

من متاهل نیستم اما هرگز اجازه نمیدادم فرزندم 

با بچه های همکلاس خودش بره استخر حتی به عنوان واحد درسی تربیت بدنی

امنیتش برای من تضمین شده نیست

البته دوستان متاهل بهتر میتونند راهنمایی کنند

2738
شهریه هاشون چه قدره اینا😐؟ خدایی مام مدرسه میرفتیم😐! همینه هیچ پخی نشدیم😑

خودمم مدرسه دولتی رفتم و یادم میاد از نحوه برخورد معلما و مدیر و معاون حالم بد میشه اصلا دوس ندارم پسرم این چیزا رو ببینه و برا مدرسه رفتن دایم استرس داشته باشه برا همین غیر دولتی میخوام بزارمش شهریه ها ۳۵۰۰ هست

ظاهرا مورد دوم بهتر است من متاهل نیستم اما هرگز اجازه نمیدادم فرزندم  با بچه های همکلاس خودش ...

از لحاظ آزار جنسی احتمالی میگی؟

میشه بیشتر توضبح بدی شاید به درد خورد هرگز از این زاویه بهش نگاه نکردم!!!

خوشحال مبشم بگی

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
الهیییی😂😂اگه شانست مثل من باشه بچه میاری فتوکپی باباش😂

جوووون من عاشق خودشو باباشم😂😂😂اتفاقا دلم میخواد عین باباش بشه.. ب شوهرمم میگم پسرم شبیه تو باشه دگ تورو نمیخوام همش میچسبم ب اون از الان میگم حسودی نکنیا😂😂😂

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
نمیدونم حس میکنم من نرمال نیستم اخه هنه مثل ادم میرن یه مدرسه انتخاب میکنن میلن من دوماهه کل مدرسه ه ...

اتفاقا خوبه که به فکری 

خواهر منم کلی گشتتا یه غیر انتفاعی عالی پیدا کرد

ولی این تفاوتی که شما میگی در حد حیاطه فقط

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706