2733
2739
عنوان

مادرشوهرم همش میگه😯😐😕

834 بازدید | 50 پست

سلام 17 سالمه توعقدم مادرشوهرم همش میگه اینو اگه مادرت نگرفت نداشتی بهت میدهم اونو میدم خیلی بدم میاد ازاین حرفاش چکار کنم چجوری باهاش برخورد کنم

ادمهایی که عشق شون رو مثل کانال تلوزیون عوض میکنن اخرش باید بشینن برفک تماشا کنن😞😞😛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا سنتو نميگفتي هم نگفته بودي

بخدا ك امثال شماها دنبال جنجال هستين😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

چی بده دقیقا؟🤔

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2738

بگو باشه بعدا بیا چک کن هر چیو ندادن تو بیار برام

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

خوشبحالت .مادر شوهر من شوهرم بهش گفت یه ماهیتابه روحیتو بده واسه تخم مرغ شکوندن تو اونا خوشمزه میشه نداد با اینکه هزارتاهم داشت بعد دوسال ازدواج باز مامانم خرید برام

هرکس بد ما به خلق گوید😯                                      ما چهره ز غم نمیخراشیم 😌                   ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم😊

واعزیزم خیلی بدفکرمیکنی ..چه اشکالی داره مگه این حرفش داره بهت لطف میکنه...من باشم تشکرمیکنم ومیگم ممنون اگه لازم شدبهتون میگم

اگه اینستا دارید لطفا پیج فروش عروسک خارجی منو دنبال کنید ...@aroosakhaaa
2706