2733
2739

دوستان عزیزم سلام 

اگ میشه بدکترگوش حلق بینی خوب برای درمان مشکلات گوش بهم معرفی کنیدک وقت بزاره درست تشخیص یده 

اگ فوق تخصصص گوارش وکبدخوب هم سزاع داریدبهم معرفی کنیدیک دنیادعاتون میکنم 

وافعالازم دارم 

وخدایی که بشدت کافیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم من دکتر گوش و حلق و بینی خوب سراغ دارم خودم بهمن ماه گوشم رو عمل کردم ..دکتر نور صادقی بیمارست ...

ممنون ازت 

ببین تشخیصش خوبه؟من چندساله دردگوش دارم یکی میگ عفونت قارچی گوش بقیه میگن ن جرمولی اخه ۵بارساکشن شدم هرسریم بازعودمیکنه کلافه شدم بخدادوماهه سرگیجه هم لضافهشده محیط دورسرم میچرخه

وخدایی که بشدت کافیست
دکتر وزیر نظامی گوش و حلق و بینی بیمارستان مدائن هستن پرفسور امیرهوشنگ محمد علیزاده   گوارش و ...

فدات شم یعنی فقط بیمارستان ویزیت میکتن مطب شخصی ندارن،؟

وخدایی که بشدت کافیست
ما کلا اونجا میریم راحتترم وقت میدن بعدم بیمارستان خصوصی هم هست خیالت راحت کامل معاینه و ویزیت میکنه ...

روزاشونمیدونی بهم بگی؟بزنم تونت هردوشونومیاره ؟

وخدایی که بشدت کافیست
2738
ممنون ازت  ببین تشخیصش خوبه؟من چندساله دردگوش دارم یکی میگ عفونت قارچی گوش بقیه میگن ن جرمولی ...

راضیم عزیزم ..من خیلی دنبال پزشک خوب بودم اینم یکی از اقوام که خودشم پزشک بود بهم معرفی کرد ..

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
پارگی پرده گوش و عفونت شدید لوله استاش

آخی عزیزم

ینی شنواییتونو تحت تاثیر قرار داده بود؟

من برای خودم میخوام

خیلی سال پیش دم گوشم ترقه ترکید

گوش راستم سنگین شده.الان که چند سال میگذره انگار تشدید شده

میخوام بدونم با عمل کردن شنوایی بهتر میشه؟

آخی عزیزم ینی شنواییتونو تحت تاثیر قرار داده بود؟ من برای خودم میخوام خیلی سال پیش دم گوشم ترقه ت ...

هرچه زودتر عمل بشه  همون قدر جواب بهتری می ده ..بله رو شنوایی گوشم تاثیر داشت و کم شنوا شده بود یکی از گوشام و به مرور بیشتر میشد و پارگی پرده هی بزرگتر میشد تو گذشت زمان..مال من آب تو گوشم رفت و عفونت کرد تو بچگی ..

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
2706