1351
1341

سلام بچه ها...شوهرم یه دوستی داره که رفت وآمد خانوادگی داریم باهاشون...از یکی دوسال پیش گه گاهی به بهانه های الکی پیام یا دایرکت میده...مثلا یه بار پیام داده اگه عکس از زنش گرفتم بفرستم براش(چن روز قبلش باهاشون رفته بودیم بیرون برا اون روزو میگه) یا کلیپ طنز میفرسته برام یا سوالای الکی میپرسه که جوابشون کاملا مشخصه یا عیدو به همسرم تبریک نمیگه و تو تل به من تبریک میگه و میدونم که همه اینا رو زنش خبر نداره...یعنی منظوری داره؟؟؟

کاربر جدید نیستم قبلیم خود ب خود ترکید...نمیدونم چرا😐😐😐

نمیشه قطعی گفت ولی شما واسه محکم کاری بلاکش کن بره دلیلی نداره بهم پیام بدین 

✍ﺯﺧـــــﻢ ﺷـ✍ــﺪﻡ۞     ✍ﺷﯿﺸــ✍ـــہ بــہ۞       ✍ﺯﺧﻤــــﻢ ﻧﺸﺴـــ✍ــﺖ۞          ✍ﺷﯿﺸـــــہ ﺷــ✍ـــﺪﻡ۞     ✍سنگـــــ ﺳــ✍ـــﺮﻡ ﺭﺍ۞             ✍ﺷﮑﺴــ✍ــﺖ۞      ✍ﯾ✍ــﺎ ﺭبـــــ✞ــ۞✍ﺍﮔـــ✍ــﺮ ﺳﻨـــــﮓ ﺷـــ✍ــﻮﻡ۞    ✍ﻟﺤﻈـــ✍ــہ ﺍے۞        ✍ﺑﺮ ﺩﻝ ﺍﯾـــ✍ـــﻦ۞            ✍ﺳﻨـــــﮓ ﭼــ✍ـــہ۞      ✍ﺧــ✍ـــﻮﺍﻫﺪ ﮔﺬﺷـــﺖ۞ 

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
نمیشه قطعی گفت ولی شما واسه محکم کاری بلاکش کن بره دلیلی نداره بهم پیام بدین 

اینستا دوتا اکانت دارم تو یکیش بلاکه...اون یکی رو هم بلاک میکنم

1348
بنظرم منظور داره .اگه نداره مگه الافه به خانم دوستش پیام بده 

ولی تو رفت وآمدا چیزی بروز نمیده و کاملا عادی برخورد میکنه

بچه ها خودشم روحانیه برا همین بیشتر تعجب میکنم. البته جوونه ۲۹سالشه فک کنم

😱😱😱😱😱😱😱😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😱😱😱😱😱😱😱😱😱😐😐😐😐😐😐😐😐😱😱😱😱😱😱😱😐😐😐😐😐😐

وضعیت ایران طوری شده که اخبار ناشنوایان میتونه با بیلاخ🤦‍♀️👎همه اخبار و توضیح بده😏

واسه من همچین چیزی پیش اومد،با این تفاوت ک دوست شوهرم نبود،شوهره همسایمونه و منم با خانومش دوستم،وقتی دیدم زیاد پیام میده یه بار ک جفتشون نشسته بودن ب خانومش‌گفتم تو چرا همش با گوشی شوهرت ب من پیام میدی خب با گوشی خودت بده

✅مشکل عزیزخدای من خیلی بزرگتر از توست💪💪
اینستا دوتا اکانت دارم تو یکیش بلاکه...اون یکی رو هم بلاک میکنم

آره بلاک کن خیال خودتو راحت کن نمیشه باقاطعیت گفت منظوری داره شاید کاملا بی منظوره ولی شما بلاک کن راحت شو 

✍ﺯﺧـــــﻢ ﺷـ✍ــﺪﻡ۞     ✍ﺷﯿﺸــ✍ـــہ بــہ۞       ✍ﺯﺧﻤــــﻢ ﻧﺸﺴـــ✍ــﺖ۞          ✍ﺷﯿﺸـــــہ ﺷــ✍ـــﺪﻡ۞     ✍سنگـــــ ﺳــ✍ـــﺮﻡ ﺭﺍ۞             ✍ﺷﮑﺴــ✍ــﺖ۞      ✍ﯾ✍ــﺎ ﺭبـــــ✞ــ۞✍ﺍﮔـــ✍ــﺮ ﺳﻨـــــﮓ ﺷـــ✍ــﻮﻡ۞    ✍ﻟﺤﻈـــ✍ــہ ﺍے۞        ✍ﺑﺮ ﺩﻝ ﺍﯾـــ✍ـــﻦ۞            ✍ﺳﻨـــــﮓ ﭼــ✍ـــہ۞      ✍ﺧــ✍ـــﻮﺍﻫﺪ ﮔﺬﺷـــﺖ۞ 
1288

عین همین مشکل دقیقا برا خواهر من پیش اومده عزیزم

توی همین چند روز پیش

یه لحظه گفتم شاید خواهر منی 😁

خواهرم با اون آقا خیلی رودرواسی داشت و روش نمیشد بلاکش کنه

من به خواهرم گفتم به شوهرش بگه اما شوهرش خیلی خیلی متعصبه

نهایتا خواهرم اصلا و اصلا جوابشو نداد

انقد پیام داد تا خسته شد و ول کرد

خواهرمم به روی خودش نیاورد اصلا

و هنوزم رفت و آمد دارن

هرچی کمتر توی دیدش باشی بهتره

شک نکن که قصد بد داره

و اگه با آرامش همسرتو تو جریان بذاری خیلی خوبه

عاقا انقد توی امضاها نوشتن صلوات بفرستید برام، من دیگه روم نمیشد بگم 😅 ولی واقعا کار قشنگیه، میشه اگه تونستی برا منم یه صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹
واسه من همچین چیزی پیش اومد،با این تفاوت ک دوست شوهرم نبود،شوهره همسایمونه و منم با خانومش دوستم،وقت ...

نمیخام دوستمو ناراحتش کنم...آخه مطمئن نیستم منظور داره

عین همین مشکل دقیقا برا خواهر من پیش اومده عزیزم توی همین چند روز پیش یه لحظه گفتم شاید خواهر منی ...

به همسرم نشون دادم پیاماشو گفت شاید فک کرده شماره منه...چن بار دیگه ام نشونش دادم تا ثابت کنم اشتباه نگرفته خیلی ناراحت شد گفت یعنی چی آخه...دیگه نشونش نمیدم و ندیده پاک میکنم نمیخام میونشون بهم بخوره

نمیخام دوستمو ناراحتش کنم...آخه مطمئن نیستم منظور داره

بعدا اگه بفهمه شوهرش بهت پیام میداده و نگفتی خیلی بیشتر ناراحت میشه عزیزم،ربطی ب منظور داشتن نداره اصلا دلیلی نداره ب تو پیام بده اخه

✅مشکل عزیزخدای من خیلی بزرگتر از توست💪💪