2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

الهی 😆 همسن دختره منه 

اونم شروع کرده به مستقل‌شدن‌

دستشو بگیر و بگو زدن خوب‌نیست 

و در کنارش‌سعی‌کن نه هات رو کم کنی‌و کلا قانونات انعطاف پذیر باشه تا لجبازیه ذاتیه و طبیعیه این دوره روش‌نمونه

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی

هر وقت خاست بزنه دستشو بگیر تو چشاش نگاه کن و بگو نه نزن زدن کار درستی نیست.

ی روز پسره تو خونه تنها بود رفت حموم به هوا اینکه کسی خونه نیست لخت از حموم امد بیرون حوله رو برداره که دید خواهرش تو اشپزخونه هست!حوله رو بیخیال شد و سریع دوید تو اتاق خواب و درو بست.طفلی خجالت میکشید.دولا شد و از سوراخ در دید که خواهرش داره میاد سمت اتاق!سریع برگشت که درو وا قفل کنه که دید دوستای خواهرش تو اتاقن😱🙈😱🤣🤣هیتلر گفت:مردها 6 ساعت میخوابند.زنها 7 ساعت میخوابند.احمق ها 8 ساعت میخوابند.شکر خدا که درباره اونایی که 12 ساعت میخوابن چیزی نگفته☺️😎⚫برای کسی که میفهمد هیچ توضیحی لازم نیست و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافیست✌👌💕تفاوت مادر زيرك و مادر عادي👩مادر زیرک نمیگه ندو سرت میخوره به میز، یه پتو میندازه رو میز خیالش راحت بشه👩مادر زیرک نمیگه از پله بالا نرو میفتی، کنار فرزندش میشه میذاره انقدر بالا پایین بره تا انرژیش تخلیه بشه👩مادر زیرک نمیگه دست نزن خراب میشه، بلکه همون لحظه با هیجان یه پیشنهاد عالی دیگه میده تا جایگزین این بشه👩مادر زیرک نمیگه تا درساتو نخوندی از تلویزیون خبری نیست، میگه کی درساتو تموم میکنی برات یه فیلم جدید گرفتمفقط کافیه کمی خلاق باشیم تا شبها سرمان از لجبازی بچه ها سوت نکشد و بخاطر داد زدن ها و تنبیه ها عذاب وجدان نداشته باشیم.🙂چیه خو امضای طولانی دوس دارم😍😅😄😁😂🤣😐

منم بچم دوسالو نیمشه

گاهی اوقات اگه چیزی باب میلش نباشه یا ی چیزی رو خواست بهش ندادن خودشو میزنه مثلا موهاشو میکشه تو سرش میزنه

یا درمقابل خودمون که نزدیکشیم گاهی میاد مارو میزنه

نمیدونم چیگارش کنم

الهی 😆 همسن دختره منه  اونم شروع کرده به مستقل‌شدن‌ دستشو بگیر و بگو زدن خوب‌نیست  و د ...

زياد بهش نه نميگم ولى خب همونم ناراحتش ميكنه يا من نفهمم منظورشو ميزنه تو صورتم 

هر وقت خاست بزنه دستشو بگیر تو چشاش نگاه کن و بگو نه نزن زدن کار درستی نیست.

اصن ناراحت نميشه جديدن بهش اخم ميكنم يكم ميفهمه وگرنه تا بهش ميگم نكن خودش دستشو تكون ميده ميگه اِه 

زياد بهش نه نميگم ولى خب همونم ناراحتش ميكنه يا من نفهمم منظورشو ميزنه تو صورتم 

درباره زدن میگن قبل از زدن باید دستشو بگیری‌نه محکم که دردش‌بیاد در حدی که فقط موفق نشه بزنه ولی با ارامش 

سخته ولی همه ی‌بچه ها این دوره رو دارن 

مگر اینکه اونقد بچرو محدود و تو سری خور کنیم که اصلا نبینیم همچین چیزایی ازش 

که اونم خیلی بده توی بزرگسالیم همونطوری‌میمونه

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
2706