2410
2553
عنوان

ازدواج تو سن 12سالگی

1555 بازدید | 7 پست

سلام دوستان خیلی از کاربرا ازم میپرسن واقعا12سالگی ازدواج کردی بچه دار شدی واقعیتم میگم خیلی بهم توهین میشه بخودم خونوادم،حالا دیگ جراتشو پیدا کردم ک تعریف کنم از این همه سوالو جواب راحت بشم، من خیلی زود ب بلوغ زودرس رسیدم من 8سالم بود موهای زائد بدنم رشد کرد سی...رشد کرد و تازه 9سالو تموم میکردم پریود شدم با هربار پری وحشت داشتم با اینک هرماه میشدم عادی نمیشد برام  گریه های شدید هروزم خداروشکرخونوادم منطقی بودن بدون هیچ ناراحتی آرومم میکردن  جوری وحشت میکردم ک پدرم فهمید من چم شده زود منو بردن دکتر ک دکتر گفت دیر اقدام کردیم من چندجلسه رفتم اما تاثیری روم نداشت،هرروز بدنم قدم سی...رشد میکرد،یکبار تو مدرسه پری شدم دراومده بود تو روپوش مدرسم چقدر اونروز مسخرم کردن اذیتم کردن مدیر زنگ زد مادرم اومد منوبرد خونه،من2هفته نرفتم مدرسه خجالت میکشیدم وقتیم رفتم اذیتم میکردن ب سی...دست میزدن بچه ها با مشت میزدن دلم قش میوفتاد از درد،خلاصه من از لحاظ عاطفی ...هم غریزه داشتم یعنی تو راه مدرسه باهمسرم آشنا شدم همسرم پدرمادرشو برادرشو از دست داده بود تو3سالگی ما تلفن داشتیم با تل خونه حرف میزدیم10سالونیم داشتم  خونوادم فهمیدن دعوا و مشکلات منو پدرمادرم دایی های غیرتیم شروع شد،لطفا هیچ کامنتی نذارید خواهشا تا حرفام تمومشه بشه.

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

ن حق مدرسه رفتن داشتم ن بیرون پدرمم حتی ج سلامم نمیداد،همسرم  عموشو فرستاده بود خونه مادربزرگم واسه خواستگاری ک پدرم فهمید غوغا ب پاشد،خلاصه با پدربزرگ مادربزرگ خدابیامرزم حرف زدم فقط  اوناپشتم واستادن و باکلی بدبختی خونوادمو راضی کردن عقدکنیم من درسم تمومشه بعدجشن عروسی ک 1ماه ازعقدم نگذشته بود مادرم ازحالتم فهمیدباردارم3روز ازتولدم میگذشت 27تیربود ازمایش دادم،با همسرم تصمیم گرفتیم زود سقط کنم بچه رو ک دکتر رفتیم قبول نکردن خونوادمم قبول نکردن بچه سقط بشه،تصمیم ب این شدزایمان کنم مادرم بزرگش کنه،البته دعوا ناراحتی جنگ ایناشده بود بعداین تصمیم گرفته شد،من وقت زایمانم شد بردن بیمارستان ک با سن من مواجه شدن خیلی ناراحتی پیش اومد من زایمان کردم مادرم پسرمو بزرگ میکرد منم پدرم تواموزش پرورش اشنا داشت من تو خونه درسمو بخونم موقع امتحانو برم مدرسه بدم.15سالم شد پسرم3سالش شده بود  جشن عروسی  برام گرفتند

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

طبقه بالای خونه خودمونو جهازو چیدن برم بالا تا من درسمو تموم کنم خوردخوراک خرجیمون با پدرم بود فقط موقع خواب بالا میرفتیم،تو فیلم عروسیم پسرم بغل مادرم بود،من درسمو تموم کردم بابدبختی.،تازه 18سالم میشد فهمیدم 4ماهه باردارم بچم پسر بود زایمان کردم چون تو سن کم حامله شده بودم شوک بزرگی بهم خورد و من صرع بزرگ گرفتم بعد 3روز زایمان پسراولمو حمله ب من دست داد باکلی دکتر رفتن فهمیدن تو سن کم ازدواج و بارداری زایمان صرع بزرگ گرفتم،من پسره دومو بدنیا اوردم پزشک نماها بدونه آزمایش نوارمغز ازبچم دارو صرع دادن بهش ب احتمال اینکه پسرم صرع مادزادی داره شب قرصو له کردم تو شیره خشک دادم یکم بازیش دادیم گذاشتم تختش،صبح بلندشدم بهش شیربدم ک دیدم بچم کبودی میزنه و یخه مادرپدرم مسافرت بودن جیغ زدم مستاجر بابام اینا ک همسایه واحده روبروم  بود  اومد دید گفت بچه مرده من شنیدم حمله بهم دست داد تشنج شدید کردم بعده7ساعت چشموبیمارستان بازکردم فهمیدم بله بچم فوت شده...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعده فوت پسرم چندباردست ب خودکشی زدم جای بخیه هام عفونت کرده بود بخاطره تشنج های زیاد جای بخیه هام باز شده بود،مجبور شدن بستریم کنن تحت نظر شدم،دیگ پسرم بزرگ شده بود خودمم دیگ یکم بهتر شده بودم دوست داشتم مستقل بشم ب همسرم گفتم قبول کرد،خونه خودمون دست مستاجربود رد کردیم رفتیم ترمیم کردیم رفتیم خونه خودم .بخاطره اینک پسرمواز دست داده بودم دوستداشتم باردار بشم باکلی دارو دکتر امپول نشد هربار با ناامیدی روبرو میشدم،خسته شده بودم از اقدامو بی بی چک دارو دکتر قرص حرفای اینواون همسرم دید بخاطره بچه دوباره افسردگی میگیرم گفت ب هیچ عنوان بچه نمیخواد منم ول کردم رفتم کنکورمو دادمو وارده دانشگاه شدم،تو اوایل عقدم سرزبونا بودیم تو فامیل دور نزدیک حرف منوخونوادم بود،خیلیا گفتن 2،3سال نمیکشه طلاق میگیرن خداروشکر باکمک خودم وبیشتریش خونوادم تونستم تاجای ک میتونم زندگیمو حفظ کنم خوشبخت بشم،من مدیون خوانوادم هستم پسرمو خیلی خوب تربیت کردن از لحاظ درس رفتار ادب همه چی،رابطه منوپسرمم خیلی خوبه اوایل وابسته مادرپدرم بود زیاد اونجا بود اما الان دیگ ن همیشه پیشمه،بخاطره سوالو جواب مردم میرفتیم خرید مسافرت وقتی  مامان صدام میزد مرد  باسوالوجواب  کنجکاوی بچمو میرنجوندن بعد خودم تصمیم گرفتم بهش بگم بیرون از محیط خونه  ب اسممو صدا بزنه.بشدت هم غیرتیه شاید باور نکنید خیلی از دوستاش هم کلاسیاش منو ندیدن نمی شناسن.

2720

بعد دی ماه من باردار ک شدم بخاطره اینک اردیبهشت عمل مغز داشتم دکترا گفتن باید....بشه  خونوادم همسرم گفتندباید سقط کنی منم چون این بچه رو باتمام وجودم میخواستم قبول نکردم خونوادمو تهدیدکردم اگ حرفشو 2باره پیش بکشن خودمو با بچه میکشم،مجبور شدن قبول کنن ولی نباید استرس ترس درد دعوا ناراحتی غم غصه داشته باشم وگرنه تشنج کردنم ب کما رفتنم یکیه تو بارداری و ریسک بزرگی کردم،حالا عملم افتاده فروردین،من یکی از رگهای نیم کره مغزم خونش لخته میشه و نمیذاره خون ب مغزم برسه و باعث صرع بزرگ میشه،اگ عمل نکنم با تشنج کما میرم یا با بالا رفتن سنم احتمال خیلی زیادی داره تو تشنجمو سکته مغزی کنم زبونم لال.دوستان تاپیکمو قفل میکنم اگ این تاپیکو زدم بخاطره حرفای و سوالای شما بود منم تصمیم گرفتم بخاطره کنجکاوی ها و طعنه های شما تعریف کنم  چون واسه خیلیاتون سوال بود.ازتون یک خواهش بزرگی دارم لطفا از زندگی کسی وقتی خبرندارید قضاوت نکنید توهین بخودش خونوادش نکنید من حالا خیلی چیزا رو نگفتم خلاصه کردم،لطفا اگ تو خونواده دخترتون خواهرتون شک کردید داره ب بلوغ زودرس میرسه حتی با شک زود ببرید دکتر جامعه ما همچین فرهنگی نداره چنین چیزیو درک کنه،اون دختربچه هم ضربه بزرگی میبینه مخصوصا بیرون از محیط خونه.این ظلمو درحقش نکنید،من حالا ی شانسی ک اوردم  ب بلوغ زودرس عقلی هم رسیدم تنها بلوغ جسمی جن...عاطفی نبود،من تو12سالگی هیچکس باور نداشت من 12ساله باشم بخاطره قدوهیکلو رفتارم، من بچه بزرگ خانواده بودم،راستی منو همسرم 7سالو نیم فاصله سنی داریم.درضمن اینجا مجازی هستش نیاز ب این همه خشونت و توهین فحاشی اثبات چیزی نیست،اگ ازمن از تاپیک من از حرفای من خوشتون نمیاد بدونه توهین ب من و خونوادم ببین ردشو ن شما منو میشناسی ن من شمارو،اینطوری با توهین شخصیت خودتو زیره سوال میبری،دوستان ببخشید سرتونو درد اوردم،تاپیکو ازالان قفل میکنم ک کامنتی نذارید و باعث رنجش منو خودتون بشید،امیدوارم دیگ سوالی از تو هرتاپیکی نپرسید ک تو چ سنی ازدواج و بچه دارشدی.شبتون بخیر

اینکه یه ادم از کره مریخ بیاد الان خونم واسه شام از چیزی که گفتی باور پذیر تره 🙄🙄🙄🙄

دوازده سالگی حامله شدی!!!!!!!!

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2714