2733
2734
عنوان

شما بودین ناراحت نمی شدین ؟+عکس

979 بازدید | 52 پست

سلام من سه شنبه ی هفته ی پیش رفتم شمال زنونه بعد یکی از عکس هام رو گذاشتم اینیستا بعد دختر خاله ی شوهرم اومد پی ویم گفت که اره از تو بعید این طرز لباس پوشیدن هیچ عکسی هم از فلانی (شوهرم )نزاشتی که تو دیگه باید طرز لباس پوشیدنت رو عوض کنی دیگه مادر یه بچه ای و اینا....به مادر شوهرم که گفتم زنگ زد باهاش برخورد کرد

حالا به نظرتون لباسم بده واقعا؟؟؟

عکس خودم نیستم ولی لباسام دقیقا همینه چون هم مانتو و شلوار رو از همین پیج خریدم 

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤

دختر خاله شووهر باز مال كدوم گوريه ك گير بده😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به کسی توجه نکن کسی سبک زندگیتو واست تعیین نمیکنه

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

شلوارت یجوریه نبخاطر حرف اون خانوم همینجوری☹

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2738

همه شد صاحبمون

والا

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

خيلي هم خوبه نيازي نبود به مادر شوهرت حتي بني خودت بايد جوابش رو ميدادي 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2706