2726
عنوان

سپرده صبا در بانک‌توسعه تعاون کسی داشته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2199 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کجا ؟ الان همه بانکا برا این مبلغ ۱۰ درصده پرسیدم

نه هستم بالای بیست درصد میده

ولی چون من نمیتونم بگم چون نمیتونم ضمانت پولت کنم

ولی با همین نرخ 18 درصد خیل بانکای معتبر هستن که حساب باز میکنن مثل مسکن

کجا ؟ الان همه بانکا برا این مبلغ ۱۰ درصده پرسیدم

سلام گلم .من درمورد بانک توسعه و تعاون سوال داشتم .داشتم تو نی نی سایت جستجو میکردم که تاپیکتونو دیدم

عزیزم قصد سرمایه گذاری تو بانک توسعه دارم .شما راضی هستی؟اصلا به چه صورتی هست؟

سلام گلم .من درمورد بانک توسعه و تعاون سوال داشتم .داشتم تو نی نی سایت جستجو میکردم که تاپیکتونو دید ...

الان خیلی عالی شده حتی به ۵۰ درصد هم رسیده سوداش...سودش روز شماره و هروقت خواستی به بانک اطلاع میدی و اصل پولتو برداشت میکنی...از همین فردا سپرده صبا توی بانک توسعه بزار پولتو که سود خوب میدن و ریسکم نداره ارزش پولتم از بین نمیره ...چقدر هست پولتون؟

خدایا شکرت♡

شما اگه سپرده ی یه ساله بکنی همه جا ۱۸درصده

مهربونا وقشنگایی که امضام رو میخونین میشه واسه خونه دار شدننمون ***صلوات ***بفرستین🏠🏡🏤 .. ان شاالله هرچه زودتر خونه بخریم..واقعا سخته ..۹ساله مستاجریم..هرکی امضامو خوندلایک کنه منم یه صلوات مهمونش کنم...من اصلا امضا نداشتم ولی زیادشنیدم که توی نی نی سایت دعاها برآورده میشه امیدوارم منم لایقش باشم..دوستون دادم گلا🎀🎉
2706