2737
2734
عنوان

خیانت همسر

1535 بازدید | 73 پست

سلام. وقتی شهرستان بودم همسرم زن سابقشو اورده بود خونه من. من بچه شونو نگهداری کردم این مدت. بعد خیانتش دلم بدجور شکسته و حس میکنم ازم سواستفاده میکنه. نمیخام دیگه بچشو نگه دارم. از لحاظ قانونی میتونم بخاطر خیانتش که مدرک ندارم و نگه نداشتن بچش شکایت کنم؟ میتونم دیگه بچشو قبول نکنم؟

Safora sh

😐خدايا من توو اين سايت چياااا ك نميبينم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زن سابقشو اوردهه خونه .اونوقت تو بچشو نگه میداری ؟؟نقشت شبیه پرستاره .من جات باشم به زنیکه میگم بیا بچتو ببر بزرگ کن من نگه نمیدارم

آنان که بودنت را قدر نمیدانند رفتنت را نامردی میخوانند
2738
زن که میخواسته چرا شده که حالا باز تو.نبودی پاشه بیاد 

بدتر اینکه زن سابقش شوهر داره. فقط موندم چطوری ثابتش کنم شکایت کنم. همه دکور خونه زندگیمو تو این مدت به سلیقه خودش عوض کرده بود که من بیام ببینم

Safora sh

اگر شاهدی هم داری و عدله ی محکمه پسندی داری ک ثابت کنه ک بهت خیانت کرده شاید بتونی جدا بشی اما بعید میدونم ک قاضی قبول کنه چون اگر میخاستش ک طلاقش نمیداد شایدم داری قضاوتش میکنی ازش دلیل کارشو بپرس نزار ی شک الکی زندگیتو بهم بریزه

از نظر قانونی اصلا وظیفه شما نیست بچه اونو نگه دارین من بودم میدادم مادرش میگفتم ببر پیش خودت شوهرتم اگه دوس داشتی الان شوهر من نبود اگه خیلیم همو میخواین بفرما مال بد بیخ ریش صاحبش منم برم به زندگیم برسم با یه آدم حسابی که قدرمو بدونه 

زن سابقشو اوردهه خونه .اونوقت تو بچشو نگه میداری ؟؟نقشت شبیه پرستاره .من جات باشم به زنیکه میگم بیا ...

همسرم بهم گفته خودت هرجا میری گم شو برو بچم پیش خودمه

Safora sh
بدتر اینکه زن سابقش شوهر داره. فقط موندم چطوری ثابتش کنم شکایت کنم. همه دکور خونه زندگیمو تو این مدت ...

ب شوهرش بگو به زنت بگو دست ازسر زندگیم برداره البته قبلش ب خود زنه بگو وتهدیدش کن ب شوهرت میگم

2706