2703
2553
عنوان

آخه چرا اینقد اجاره خونه زیاده؟

263 بازدید | 19 پست

باید نصف درآمدمون رو بدیم اجاره خونه یه شهر کوچیکم آخه بر چه اساس اینقد زیاده؟بخدا زیرزمین هاشون هم گرون میدن ای خدا نمیدونیم برای کدوم دردمون ناله کنیم

ربِّ لا تَذرنی فرداً وانتَ خیرُ الوارثِین😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دنبال جای کوچیک با رهن کامل باش.خوب بگرد 

اجاره پول دور ریختن هست اونم واسه کسی که درامدش زیاد نیست 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2456

اره  واقعا  خدا نگذره ازشون   ماهم  دوماه  دیگه  باید  تخلیه کنیم   اصلا  خونه  با  این پول پیش و  اجاره ای که در توانمون  باشه نیسسسسستتتت    منو شوهرم  از الان  انقد غصه  خوردیم  ک‌نگووو    میگه اخرش باید بریم  کانکس بگیریم😐

خدایا شکرت..      

همسایه ما پارسال خونش داده ۳۰ با ۶۰۰ امسال گذاشته ۸۰ با ۵۰۰نمیدونم چه فکری پیش خودشون میکنن

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2714

خدا نابودشون کنه 1ماهه دارم میگردم دنبال خونه پیدا نمیشه انقد حالم بده که دارم میمیرم از صبح کارم گریه شده😢😢😢

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
اخ اخ نگو ماهم الان میخوایم بریم اگه خدا بخواد خونه اجاره کنیم ولی واقعا گرونه موندیم ولی چاره چیه ن ...

اصلا کوتاه بیا نیستن اصلا درک نمیکنن شاید خودشون هم روزی مستاجر بودن باید بفهمن

اره  واقعا  خدا نگذره ازشون   ماهم  دوماه  دیگه  باید  تخلیه کنیم ...

شوهر منم از بس ازین بنگاه ب اون بنکاه رفت ی روز اومد گفت خانوم ی خونه برات پیدا کردم همه جا با خودت میتونی ببریش راحت خوش اب وهوا گفتم کجا گفت با پول ما فقط کانکس بهمون میدن😀😀

خدا نابودشون کنه 1ماهه دارم میگردم دنبال خونه پیدا نمیشه انقد حالم بده که دارم میمیرم از صبح کارم گر ...

حال من از تو بدتره خدا خودش به دادمون برسه

2706