2733
2734
عنوان

دیشب گوشی شوهرمو خواستم نداد بهم

271 بازدید | 20 پست

همیشه بعد از اینکه از سرکار میاد گوشیشو میذاره تو پذیرایی میره تو اتاق میخوابه رمزش و هم میدونم دیشب بهش گفتم گوشیتو لازم دارم من گوشیم باطریش خالی شده گفت نه باطریشو تموم میکنی فردا لازم دارم!

مگه چقد میخواستم استفاده کنم ؟!

حس کردم چیزی رو ازم قایم میکنه ولی مطمئنم اهل خیانت نیست شاید در مورد خانوادش باشه🤔

یه جورایی بهش بدبین شدم ازش ناراحتم ولی به روی خودم نیاوردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گوشی همیرتون کانلا شخصی هست اجازه ی تجسس داخلش رو ندارید... به هر اسمی که باشه

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2738

واقعا نمیفهمم چرا رمز میزارن بعضیا ..نه خودم نه شوهر م گوشیمون رمز نداره . من حتی اینستا و تلگررامم تو دو تا گوشیم دارم همه جا میندازمش  اصلا کسی نگاهم نمیکنه..😐😐😐😐

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

هر ادمی حق داره گوشیش دست کسی نده خوب...حالا مادر دختر همسر هرکییی...چون گوشی شخصیه خووب...حالا چیزیم توش نداشته باشی بازم پیام هس عکس هس خلاصه دیگه  

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️
2706