2726
عنوان

وام مسکن با اوراق

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 26 پست

برادر شوهرم همون زمون پول خوابوند و الانم نتونسته خونه بخره.همت کنی همه چی حل میشه.سختی میکشین ولی میرزه.

صابخونه من یکی دو روز مونده یه عید گفت میخوایم با ساختون بقلی دوتایی بکوبیم بسازیم .نقشه و سرمایه گذار هم آماده بود. ذاشتن درختای حیاط رو میبریدن ما فهمیدیم. انقدر ناراحت شدم که نگو.الان کمتر از پول اجاره دارم قسط میدم تازه خونه هم واسه خودمونه

امروز روز منه    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برادر شوهرم همون زمون پول خوابوند و الانم نتونسته خونه بخره.همت کنی همه چی حل میشه.سختی میکشین ولی م ...

خداروشکر که خونه دار شدی .خدا کنه خدا برای ماهم بخواد هیچ پشتیبانی بجز خود خدا نداریم

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
خداروشکر که خونه دار شدی .خدا کنه خدا برای ماهم بخواد هیچ پشتیبانی بجز خود خدا نداریم

انشالا فقط به خودش توکل کن.خدا شاهده روزی که ما قولنامه نوشتیم 1 میلیون خود بنگاهی بهم قرض داد که بدیم به صاحب خونمون.همه چی مونو فروختیم طلا های من ،ماشینمون، پیش خونه و وام مسکن. که پول خونه جور بشه.حتی پول اوراق رو هم وام گرفتیم.امیدت به خدا باشه.

امروز روز منه    
2728
انشالا فقط به خودش توکل کن.خدا شاهده روزی که ما قولنامه نوشتیم 1 میلیون خود بنگاهی بهم قرض داد که بد ...

ممنونم از حس خوبی که بهم دادی.انشالله خیر خونه وزندگیت روببینی😘

امروز نا امید شدم...هر چی میگردیم خونه گیرمون نمیاد

از یه جا خوشت میاد با جیبت نمیخونه،یه جا هم که با جیبت میخونه خوشت نمیاد.میدونم خیلی سخته.نا امید نشو.بگرد. حتما یه خونه واسه شما هست که تا بحال ندیدین.ما دو ماه فقط تو سایتا و بنگاهی ها بودیم.دقیقا بعد اینکه این خونمون رو اومدیم دیدیم و خوشمون اومد، مرده گفت 2 تا مشتری داره فردا قراره با یکی قولنامه کنیم اگه نشد و شما خواستین خبر میدم...اومدیم بیرون همسرم از بیرون ساختمون نگاه کرد و گفت خدا چی میشه یکی از این خونه ها هم واسه ما باشه. که خدا خواست و همون خونه خودمون شد

امروز روز منه    
از یه جا خوشت میاد با جیبت نمیخونه،یه جا هم که با جیبت میخونه خوشت نمیاد.میدونم خیلی سخته.نا امید نش ...

منم دیگه بخدا فقط نگا میکنم میگم خدا قربونت برم انقد خونه یکیشم بده به ما

شهر پردیس به دلیل موقعیت قرارگیری عالی که داره، بهترین گزینه برای سکونت و یا سرمایه گذاری رو داره.

شرکت ایران ملک به صورت تخصصی در شهر پردیس فعالیت داره و میتونه بهترین گزینه هارو با توجه به بودجه شما و طرح های ویژه ای که در اختیارتون میزاره بهتون ارائه بده. تماس با 09331003696 / 02176295600  سایت شرکت ایران ملک: https://irmelk.com