2703
2553
عنوان

وام مسکن با اوراق

194 بازدید | 26 پست

کسی گرفته؟اقساطش چطوره؟بنظر تون گرفتنش کار خوبیه؟؟دودل موندم اگه میدونید راهنمایی کنید

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ما پارسال گرفتیم-با توجه به قیمت مسکن و اوضاع فعلی گرفتنش برای ما صحیح بود درسته درصدش بالاس ولی به ...

میشه بپرسم چقد گرفتین؟

2714
منظورم اینه اولش ادم میگه وای این همه سود حیفه ولی واقعا خونه که هی گرونتر میشه میبینی ضرر که هیچ سو ...

ما مستاجریم و دوتا هم بچه داریم میترسم نمیدونم چکار کنم

اوراق رو بعد از انتخاب خونه برو یه جا پول بده بخر روو سند -تمام اینکه 40 تومن بذاری بانک واسه 80 تو ...

بعد از انتخاب خونه میخوام اوراق بگیرم

عزیزم تو این دوره زمونه کسی چنین پولی بهت نمیده جز بانک.ما 96 میخواستیم خونه بخریم همه میگفتن 1 سال بمونه بانک بعد وام بگیر ولی ما اوراق گرفتیم و خونمون رو خریدیم 1 سال نشده خونه انقدر گرون شد که الان 2 ساله هر روز شکر میکنم صبر نکردیم تا سال بعد.یکی دو سال اول سخته ولی کم کم راحت میشی تازه خونه خودته و از کلی مسایل و خرج های  اجاره نشینی راحت میشی.انشالا شما هم بخری

امروز روز منه    

ببین وام مسکن دو را داره یا با خرید اوراق که خیلی راحته و بدیش اینه اون پول اوراق توو جوب میره ولی در عوض همون موقع وامت رو میدن ولی تووی روش دوم تو اوراق نمیخری و 40 تومن میذاری بخوابه سال بعدش بت 80 وام میدن و پولی هم توو جوب نمیره ولی نکتش اینجاس شما 80 تومن سال بعدت مساوی 40 تومنه الانه شرایط کشور ما پول نقد بهترین کاره تا سرمایه گذری برای سال بعد

عزیزم تو این دوره زمونه کسی چنین پولی بهت نمیده جز بانک.ما 96 میخواستیم خونه بخریم همه میگفتن 1 سال ...

انشالله.دعا کنید جوربشه

2706