2733
2734
عنوان

معرفی تونر و لوازم آرایشی

3027 بازدید | 14 پست

سلاممممم

دوستای خوش سلیقه اممممم 

میشه یه تونر خوب بهم معرفی کنید که هم خوب باشه هم قیمتش مناسب باشه...

کلا لوازم پاکسازی آرایش و پوست یا لوازم ویتامینه پوست و اینا چی به نظرتون خوب و مناسبه ؟

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم

من ک خودم صورتمو با ی ذره شامپو میشورم ب جا این همه کرم و مواد شیمیایی میام ی قرص ویتامین Eمیشکنم میمالم ب صورتم هم پوستم برق داره هم نرم و صافه خیلی وقته این کار رو میکنم دیگ هیچ کرمی نمیزنم 

میسلار واتر من نیوساد و آگاردو خریدم نیوساد خیلی خوبه ولی گرون شده

آگاردو قیمتش خوبه پاک کنندگیش هم خوبه

ژل شستشوی پوست من لافارر عاشقشم هم بوش خوبه هم پاک کنندگیش دونه های اسکراب روزانه هم داره

تونرم ویتامین سی سیگل خوبه ولی باید بعد 10 دقیقه بشوریش چون فوری قرمز میشه پوست و میسوزه 

پوست های حساس اصلا نباید بزنن

اسکرابمم نوتروژیناست دوستش دارم خوبه برام

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک خودم صورتمو با ی ذره شامپو میشورم ب جا این همه کرم و مواد شیمیایی میام ی قرص ویتامین Eمیشکنم می ...

شامپو قدرت پاک کنندگی نداره

آلودگی هوا و محصولات آرایشی تو منافذ پوست میرن و باید قشنگ تمیز بشن وگرنه یا تبدیل به جوش چرکی و سرسیاه میشن یا منافذ و گشاد میکنن

لوازم آرایش که اصل استفاده میکنی مگه نه؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2731
من ک خودم صورتمو با ی ذره شامپو میشورم ب جا این همه کرم و مواد شیمیایی میام ی قرص ویتامین Eمیشکنم می ...

ویتامین ایی میگن برای چین و چروک خوبه درسته ؟؟

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم
شامپو قدرت پاک کنندگی نداره آلودگی هوا و محصولات آرایشی تو منافذ پوست میرن و باید قشنگ تمیز بشن وگر ...

ما کردستان هواش تمیزه اصلا الودگی نیس پن کیک مارک مک میزنم ضد افتاب ایرانی هم میزنم شون اما پوستم اصلا جوش نمیزنه 

میسلار واتر من نیوساد و آگاردو خریدم نیوساد خیلی خوبه ولی گرون شده آگاردو قیمتش خوبه پاک کنندگیش هم ...

وای مرسی عشقم چقدر پیشنهاد جذاب و خوووب حتمااااا امتحان میکنمشون

راستی شما لوسیون چی استفاده می کنید ؟

2738
من ک خیییلی از ویتا مین Eراضی ام من هنوز 19 سالمه چروک نداره صورتم

منم ندارم ولی برای پیشگیریش نیگن خیلی خوووبه... اتفاقا چند وقتی بود تو فکرش بودممممم ممنون عزیزم

ما کردستان هواش تمیزه اصلا الودگی نیس پن کیک مارک مک میزنم ضد افتاب ایرانی هم میزنم شون اما پوستم اص ...

پس پولداری که مارک مک میزنی😄😄

همون آرایش اگه پاک نشه بیچاره ات میکنه😖

وای مرسی عشقم چقدر پیشنهاد جذاب و خوووب حتمااااا امتحان میکنمشون راستی شما لوسیون چی استفاده می کنی ...

لوسیون نمیزنم

شامپو بدنم توت فرنگی شون

کرم مرطوب کننده ام کامان

پس پولداری که مارک مک میزنی😄😄 همون آرایش اگه پاک نشه بیچاره ات میکنه😖

الان دیگ لوازم ارایشی از بقیه چیزا ارزون تره میدونی ی پن کیک اندازه چن ماه مصرفه پس چ بهتر ی مارک خوب بخری 

الان دیگ لوازم ارایشی از بقیه چیزا ارزون تره میدونی ی پن کیک اندازه چن ماه مصرفه پس چ بهتر ی مارک خو ...

دقیقا

2706