2733
2734
عنوان

سزارین با بیحسی

95 بازدید | 12 پست

دوستانی که با بی حسی سزارین شدین 

لطفا بیاین از تجربیاتتون و باید و نباید ها بگید و وقتی سری رفت دردتون چطور بود 

چه کارهایی رو نباید انجام بدیم تا سر درد نگیریم 

بعدش چطور به نی نی شیر دادین

به قول خاله قورباغه اگه نقووورم میترکم اگه بقووورم که سنگم میزنن پس چیکار کنم 

من جاریم سز کرده قشنگ میشینه راه میره انگار نه انگار زایمان کرده اصلا تصوراتم از سز بهم ریخت😅😅

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳

وقتی سریم از بین رفت انقد درد داشتم‌که نگو 

اما حالم از تخت بغلیم که پمپ درد داشت بهتر بود 

بچمم تا اوردن شیر خورد 

سردرد نگرفتم اما فشارم افتاده بود دستام خودبه خود میلرزیدن شدید انگار دستای من نبودن

لطفا لایک نکنیدباتشکر از شعور بالای شما  و ریپلای کردن‌ بخاطر نظر مخالف مساوی با بیشعوری صددرصد شماست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نینی ندارم ولی عمل کیست باز شدم 

از کمر ب پایین بی حس شدم 

دوساعت بعد از اینکه بیحسی رفت دلم نفخ شدید داشت درد شدیدا

باد میکرد انگار بخیه ها باز میشدن یهووو ک طبیعی بود

ی مسکن زد اروم شدم 

سرتو زیاد تکون نده صاف صاف من یکم تکون دادم روزی ک میخاستم مرخص شدم دست راستم کلا تا گردن درد گرفت

۲۴ ساعت هیچی نخوردم روز بعد از عملم شردع کردم ب راه رفتن بعد مرخص شدم 

2728
وقتی سریم از بین رفت انقد درد داشتم‌که نگو  اما حالم از تخت بغلیم که پمپ درد داشت بهتر بود&nbs ...

نگفتن سرتو تکون نده بالش زیر سرت نزار و از این جور حرفا

من سزارین کردم قبل از اینکه بی حسی بره تو همون اتاق عمل ازشون بخواه شکمت و فشار بدن تا خون مونده خارج شه چون اکثرا بعد رفتن بی حسی میان اینکارو برات میکنن نگم برات که میگن دردش وحشتناک درد بعد عمل هم مثل پریودی بود برام زیر سرت چند شب بالش نزار تا سردرد نگیری وقتی هم که میگن پاشو قدم بزن سعی کن قبلش یه چیز شیرین بخوری تا غش نکنی این بود تجربه من

من نینی ندارم ولی عمل کیست باز شدم  از کمر ب پایین بی حس شدم  دوساعت بعد از اینکه بیحسی ...

وای من یاد مامانم میوفتم انقدر میترسم تا یه هفته از درد گردن گریه میکرد

من سزارین کردم قبل از اینکه بی حسی بره تو همون اتاق عمل ازشون بخواه شکمت و فشار بدن تا خون مونده خار ...

مرسی عزیزم

2738
نگفتن سرتو تکون نده بالش زیر سرت نزار و از این جور حرفا

چرا میگفتن تا ی ساعت تکون‌نخور بالشم‌کلا نذاشتن زیر سرم من انقدحواسم به نینیم بود که اصلا حواسم نبود به حرفای دیگشون اما درد بدی گرفته بودم بعد سری 

همش بهم شیاف میزدن پرستارا 

لطفا لایک نکنیدباتشکر از شعور بالای شما  و ریپلای کردن‌ بخاطر نظر مخالف مساوی با بیشعوری صددرصد شماست.
وای من یاد مامانم میوفتم انقدر میترسم تا یه هفته از درد گردن گریه میکرد

اره با مینرال ژل ماساژ میدادم و با باند میبستم تاثیر نداشت تا یک هفته

زیر سرتم بالشت نباشه تا ۱۲ساعت واسه من ک اینجوری بود

من جاریم سز کرده قشنگ میشینه راه میره انگار نه انگار زایمان کرده اصلا تصوراتم از سز بهم ریخت😅😅

جاری منم سر بچه سومش ریلکس بود