2726
عنوان

کیا رحم شونو درآوردن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14136 بازدید | 23 پست
نه یکی‌از اطرافیانم‌سزارین بود رحمش رو بیرون آوردن  و خواهر شوهرم سزارین بود اونم‌چسپندگی رحم ...

خواهرشوهرتون بعدش دوباره بچه دارشده یا نه؟

بهش نگفتن دیگه بچه دار نشه؟

ممنون میشم پاسخ بدید.چون من پنج سال پیش حدودا دگترم حین سزارین بهم گفت چسبندگی داری ودیگه باردارنشو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب نظر من یکی از دلایل اینکه رحم رو درمیارن زایمان طبیعیه  الان نریزید سرم بگید ن ماهم طبیعی بو ...

دور و بر منم هرکی افتادگی داشته زایمانش طبیعی بوده ولی مامانم که سزارین کرد خدا رو هزار مرتبه شکر همه چیش منظم و سروقت اتفاق افتاد پریوداش منظم بود به موقع هم یائسه شد بعد از یائسگی هم هیچ مشکلی نداشت 

2728
والا مامان من خیلی درد داره ولی اگه ضخامت رحمش زیاده بگو دربیاره چون مستعد سرطانه این نوع رحم

سلام گلم خوبی؟من عمم میخوادرحمشودربیاره هم خخونریزی هاش زیاده هم ضخامت رحمش.میشه کمکم کنی خیلی نگرانم تاالان مطمئنم مادرت خوب شده همه چیزدرباره عمل بگوچقدکشیدمادرت خوب شه؟دردش چقدبودحالش چطوربودخداخیرت بده کمکم کن حالم خیلی بده تاچندروزکاراشومیکردی؟چقدطول کشیدسرپاشه؟

خواهرشوهرتون بعدش دوباره بچه دارشده یا نه؟ بهش نگفتن دیگه بچه دار نشه؟ ممنون میشم پاسخ بدید.چون من ...

شما چیکار کردید برای چسبندگی.... اطلاعی از جایی نداری بشه درمون بشه بعد باردار شد... منم همین گ خیلی ناراحتم علت بوجود اومدنش چیه... 

سلام گلم خوبی؟من عمم میخوادرحمشودربیاره هم خخونریزی هاش زیاده هم ضخامت رحمش.میشه کمکم کنی خیلی نگران ...

عزمزمه عمرتون رحمشو درآورد توروخدا بگین مادر منم قرار این هفته عمل بره صخامت رحمش زیاد و خونریزی داره عمه شما ضخامتش چند بود ؟دردش چطور بود تا چند وقت رسیدگی کردین مادر من خیلی بی جون میترسم بهشون نیاد یا درد امونشو ببره میترسم

خدایا این فرشته کوچولو رو  بعد ۱۴ سال با این زلزله و تنش عصبی و لخته برام نگه دار خدایا تنها امیدمه بخاطر این بچه ۱۲ بار عمل رفتم خدایا از جونم گذشتم چه شماتتا که نشنیدم برام نگهش دار یا ارحم الراحمین