1507
1482

خانما کسی تا حالا دستگاه میکرودرم داشته؟

تو آرایشگاه خیلی خوب باهاش پوست رو پاکسازی میکنن.برای من عالی بوده.

یه مدل خانگی هم داره.

خیلی قیمتش بالا نیست.

دلم میخاد بخرم خودم تو خونه انجام بدم.

بنظرتون میکرودرم خانگی مکش خوبی داره؟واقعا جواب میده؟

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

1436

قیمتش چنده 

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود

فک کنم کاربر اوپرا بود میگفت راضیه از دستگاه خونگیش

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
1485
عزیزم خوبه؟راضی هستی ازش؟چقدر خریدی

من هنوز نخریدم

میخام امروز عصر برم بخرم

میترسم الکی باشه پشیمون بشم

تو اینستا سرچ کنید

فیلماش ببینید

خیلی خوب پاکسازی میکنه

ولی همش دودل هستم در مورد خریدش

1476
جواب گرفتی؟ واقعا مَکِش خوبی داره؟ مارک خاصی خریدی؟

خب مکش خوبی داره مکشش که اصلا تو فکرش نیستم 6 تا سرعت مکش داره تمام جوش هارو از بین میبره ولی صورتو خشک میکنه و یکمم قرمز چربی هارو میکشه اما برای از بین بردن چروک مفید نیس چون برای من که تاثیر نداشته در چروک ولی با استفاده منظم منافذ پوستی هم کوچیک میشه

1508