1373
1363
عنوان

خوش دسپختا😊کدبانوهااا میشه بیاین...

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 35 پست
عزیزم اگ نزدیک زایمانته سوپ سنگین اصصصصصلا نخور... من یه دستور میدم بهت اجراش کن توی قابلمه مسی یا ...

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز

انشالله حاجت روابشین😊دعا میکنم واستون

ببخشید گلم معادل فارسی سولوخ ووروپ😆چیه یادم رفته ناحیه کهیر نیست که

عزیزم وقتی جایی میسوزه میبینی باد میکنه  زیرش اب جمع میشه؟؟بهَش میگن سولوخ  ووروپ هم یعنی زده

به حق همین روزا دهان کنید تا بتونم به بهترین شکل کارآمو پیش ببرم ممنونم ازتون

پیاز   هویج  جو سبزی رب برنج رشته فرنگی مرغ 

پیازو تفت میدم سبک شد زردچوبه و فلفل اضافه میکنم  رب  تفت میدم  بعد هویج رنده شده و سبزی و جو  برنج مرغ  سینه یا ران   اصاف میکنم یه تفت کوتاه میدم  اب اضاف میکنم و میزارم بپزه اخرشم رشته فرنگی میریزم  با ابلیمو 

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میرسد روزی که بی هم میشویم یک به یک از جمع هم کم میشویم میرسد روزی که ما در خاطرات موجب خندیدن و غم میشویم 😌😌😌

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1350
اکثرا گفتین جو 👌 من تاحالا امتحان نکردم با جو فقط با جوپرک باید بگیرم،میدونین کجا میتونم تهیه کنم؟

عطاری ها میفروشن عزیزم 

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا..تنها شفادهنده تویی..تنها خالق تویی.. و وقتی بگویی شو،میشود...تنها معبود و معشوقم تویی..از من و همسرم ذریه ای قرار ده که امام متقین باشد....که فضل تو بسیار است..

QUOTE=96471331]ممنون از راهنماییتون دوست عزیز انشالله حاجت روابشین😊دعا میکنم واستون[/QUOTE]

امین ..دستت ئرئ نکنه خواهری توم انشالله به سلامتی فارغ شی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا..تنها شفادهنده تویی..تنها خالق تویی.. و وقتی بگویی شو،میشود...تنها معبود و معشوقم تویی..از من و همسرم ذریه ای قرار ده که امام متقین باشد....که فضل تو بسیار است..
1376
قربونت گلم سلامت باشی⁦❤️⁩

قربانت خواهرم   

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها من یه رستوران سوپ خوردم خیلییییییییییی خوشمزه بود سفید یکدست بود مثل خامه هیچی توش پیدا نبود، هر چی گشتم این مدلی چیزی پیدا نکردم، کسی بلده اینجوری ?

﷽❣ سلام امام زمانم ❣﷽مهدي اگر از دلشدگانت بوديم🌼چون ديده ي نرگس نگرانت بوديم�🌼🌼🌼 با اين همه روسياهي و بارگناه🌼اي کاش که از منتظرانت بوديم.🌼🌼🌼اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج.❤❤❤
آها ممنونم 😍

توی سوپر مارکت هم هست عزیز بسته بندی شدست و تمیزه. هم جو هست و هم گندم، جو پوست کنده یا جو خورد شده هردوش برا سوپ خوشمزه است.

﷽❣ سلام امام زمانم ❣﷽مهدي اگر از دلشدگانت بوديم🌼چون ديده ي نرگس نگرانت بوديم�🌼🌼🌼 با اين همه روسياهي و بارگناه🌼اي کاش که از منتظرانت بوديم.🌼🌼🌼اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج.❤❤❤
1226