1373
1363

میشه طرز تهیه سوپ های خاص خودتون رو بگین😍 بنظرم حتا اگ مواد مشترک باشه اما هرکسی سوپش ی مزه ای میده 

این آخریا دیگع باید بیشتر سوپ بخورم🙊 میشه اون روش خاص خودتون رو بگین ک ی سوپ خوشمزه درست کنم

به نام خدا

من پیاز رو تفت میدم نمک و فلفل و زردچوبه و کمی رب میزنم اب میریزم  هویج خرد شده و گوشت مرغ رو اصافه می کنم  جوش اومد جو  رو میریزم داخلش و سرش رو میذارم و گاهی میرم هم میزنم که ته نگیره و میذارم خوب بپزه تا جا بیافته  اون اواخر هم جعفری خرد شده میزنم گاهی کمی ابلیمو هم اضافه می کنم

دلیل نام کاربریم  :   یه روز کاربری قبلی ترکید  منم اومدم دوباره عضو سایت بشم  هرچی اسم وارد کردم گفت تکراری منم عصبانی شدم نوشتم اووووف  نی نی سایت قبول کرد اومدم پست بذارم  دیدم ای وای  این که اسمیه بقیه میبینن  دیگه نتونستم کاری انجام بدم        برای حاجت دلم هم صلوات مهمونم کنید ممنون

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

جو رو با پیاز میپزم اخر سر چن حبه سیر و دو لیوان ماست و با مخلوط کن مخلوط میکنم گشنیز خرد شده میریزم حدود دو لیوان بعدا قارچ یک لیوان یدونه هویج رنده شده یکمم ذرت همه رو یکجا میریزم با شعله کم جامیوفته وای که از طعمش نگم براتون محشرهههههههه

اسم واقعیم پروانه س دیگه پروانه رو قبول نکرد منم شاپرک زدم که یکم شبیه شه 😉😉😉😉😉😉
1379

جو خیس میکنم قشنگ میزارم بپزه بعد حدودای نصف جو هویج میزنم و اب مرغ یا قلم بایه عصاره مرغ و قارچ میزارم ابش کم بشه شیر میریزم با ی نصف قالب کره نمک و فلفل سیاه موقع سروم ابلیمو 

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم این مدلی سوپ درست میکنم یه هویج بزرگ رو نگینی خرد میکنی وسیب زمینی وفلفل دلمه ای کوچیک هم نگینی خرد میکنی و همه رو باگردن وبال مرغ اگه دوست داشته تفت میدی و ادویه ونمک میزنی و رب میزنی تا کاملا سرخ بشن همه مواد بعد آب میریزی و جو میریزی بعد در قابلمه رو میذاری تا مواد قشنگ بپزن وقتی مواد پختن بعد یه ساعت ونیم جعفری وگشنیز تازه میریزی و در آخرم رشته سوپ میریزی یه ذره زرشک هم میریزی خیلی خوشمزه است 😋

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢
1376

عزیزم اگ نزدیک زایمانته سوپ سنگین اصصصصصلا نخور... من یه دستور میدم بهت اجراش کن

توی قابلمه مسی یا رویی یکم روغن کنجد یا روغن زیتون بریز. یکم پیاز توش تفت بده و ادویه ی کاریم بهش اضافه کن. سیب زمینی های نگینی شده رو بریز توش همزمان اگ دوست داری سوپت شیرین باشه هویچ نکینی شده هم بریز توش..قارچ رو خلالی برش بده بریز و یکم شوید خشک هم اضافه کن. ران مرغ رو بشور بهش اضافه کن همه رو باهم تفت بده و بعدش اگ رب خونگی داری رب خونگی قد یه قاشق..اگ نداری یه گوجه رو رنده کن با فلفل سیاه کم و نمک و زردچوبه اضافه کن به موادمون...بعد ک کمی تفت دادی روش دوسه پیمونه آب بریز درشو ببند..یه ربع بعدکه یه قل خورد، جو پرک بهش اضافه کن ... روی حرارت ملایم درشو ببند بزار..یه ساعت یکونیک ساعت زمان میبره جا بیفته..سوپت وقتی جا افتاد مثه حلیم میشه اما کمی از حلیم رقیق تر و صد البته طعمش بهتر

نوش جانت عزیزم  برا منم دعا کن

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا..تنها شفادهنده تویی..تنها خالق تویی.. و وقتی بگویی شو،میشود...تنها معبود و معشوقم تویی..از من و همسرم ذریه ای قرار ده که امام متقین باشد....که فضل تو بسیار است..
1226

سلام.... 

من از آب گوشت یا مرغ استفاده میکنم....بهش سینه مرغ پخته ریز شده اضافه میکنم.... گالیابلانکای مرغ یا گوشت بسته ب آبی ک استفاده میکنی داره.... ماکارونی رشته ای ریز... جوپرک.... ادویه... سیر....نمک.... فلفل.... عدس پخته برای خاصیتش.... 2 یه قاشق نشاسته... میذارم جابیفته عالیییییه..... 

و اینکه اکثر وقتا نصف یه سوپ آماده میذارم تووش ک محشر میشه

نوش جااان😍

این سوپ در عینِ سادگی، خیلی خواهان داره. 

تاحالا ندیدم کسی این مدلی درست کنه.

جو خورد شده رو شب قبل خیس کنید، برای پخت هم بزارین چندین ساعت بپزه.

مقداری مرغ هم بپزید، بعد پخت ریش ریش کنید.

بعدش هویج و سیب زمینی رو اضافه کنید، وقتی پخته شد بکوبینش و به سوپ اضافه کنید.

پیاز داغ رو به همراه ادویه جات و رب  سرخ کنید و داخل سوپ بریزید، ده دقیقه قبل از سرو هم، جعفری خشک شده اضافه کنید. 

معرکه میشه😍

🌸💕🌸                                                         بعضیام هستن!                                                  آدم دلش میخواد دست کنه تو صفحه گوشی                                لُپشو بگیره بگه:                                                   بَلا آخه تو چرا مجازی هستی؟                                                      🌸 :) 🌸

عزیزم من دو یا سه ساعت می زارم جو بپزه با شعلهملایم جو کاملا لعاب میندازه تقریبا یه نیم یا ۴۵ دقیقه هم می زارم با هویج رنده شده بپزه 

بعد تو یه قابلمه دیگ پیاز و تفت میدم بعد مرغ و می ریزم تفت میدم کامل ک تفت خورد رب می ریزم کمی ام میزنم می ریزم تو جو بعدم بهشون سبزی و لیمو اضافه میکنم بعدش می زارم یک ساعت خوب مواد به خورد هم برن و وقتی باش تقریبا خوب شد رشته سوپ می ریزم ۱۰ یا ۱۵ دیگ خاموش میکنم البته این ۱۵ دیقه رو زود به زود هم میزنم ک نچسبه 

عالی میشه همه میپسندن

به حق همین روزا دهان کنید تا بتونم به بهترین شکل کارآمو پیش ببرم ممنونم ازتون

واسه بارداری سوپ پای مرغ میگن عالیه سوپ ورمیشل وقلم هم خوبه ،مث من کل موادباهم قاطی کن ۲۰دقیقه اخرورمیشل بریزداخلش تمام ،اصن سرخ نمیکنم همشون ابپزه خوبم میشه،  معمولاموادسوپ هویج رب سبزی مرغ یاقلم رشته یاجو پیاز سیر ادویه ابلیمو گاهیم سیبزمینی نگینی میریزم

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم بخاطرمعجزه قشنگت تودلم ممنونم💖💖💖
جو از کدوم ها؟؟تاحالا ندیدم :/

اگه جوپرک استفاده کنم که یک و نیم ساعت برای پختش کافیه

اما اگه از جو پوست کنده  استفاده کنم  از قبل باید خیس بخوره حدود 4ساعت هم زمان لازم داره تا جا بیافته  و این خیلی خوشمزه است  تقریبا شبیه سوپ های رستورانیه

دلیل نام کاربریم  :   یه روز کاربری قبلی ترکید  منم اومدم دوباره عضو سایت بشم  هرچی اسم وارد کردم گفت تکراری منم عصبانی شدم نوشتم اووووف  نی نی سایت قبول کرد اومدم پست بذارم  دیدم ای وای  این که اسمیه بقیه میبینن  دیگه نتونستم کاری انجام بدم        برای حاجت دلم هم صلوات مهمونم کنید ممنون
1339