2726

میدونم سخته توی خونه اجاره ای

حالا این هاسکی  نه ولی از این کوچولوها  میخوام 

میدونم با یک حیوون خانگی حال روحیم خوب میشه  آخه یکم افسردگی  دارم علائمم بی انگیزه هستم .نگاه تیره به اینده.ناشاد بودن.شکر گُذار  نبودن و 

افکار مزاحم  و ...

حالا در کل  چی میشه آخه مامانم اینها میگن همه بچه دارن تو سگ میخوای؟

بخدا الان اشک تو چشامه  چرا من اونجوری  که میخوام نمیتونم زندگی کنم .کاش خارج کشور بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میخوام اما از دور بهش غذا بدم

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2728

بنظرم  افسردگی تونو  ریشه ای  درمان کنید  تا بتونید از زندگی تون لذت ببرید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

نمیتونی سگ بگیری پرنده بگیر

پرنده خیلی بهت عادت میکنه باهات خو میگیره

من پرنده داشتم حتی وقتی خواب بودم میومد رو دستم میخوابید

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

خب عزیزدل سگ نمیتونه باهات حرف بزنه باز یه انسانی مثه بچه باشه بهت حرف میزنه رشدشو جلو چشمات میبینی بانمک بازی در میاره اینجوری توهم حالت خوب میشه

حالا بچه نخواستی برو مسافرت وهزار جور راه ههای دیگه برای بهترشدن حالت

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  
2706