1345
1341
عنوان

حال ندارم غذا بپزم

231 بازدید | 31 پست

شبا از کمر درد و نفس تنگی خواب ندارم روزا هم انگار بدنم بی حسه نمیتونم رو پاهام وایسم کف پام داغ میشه .خیلی داغونم . این طبیعیه؟ هفته ۳۲ هستم . همه میگن باید پیاده روی کنی اما من به زور رو پاهام می ایستم 😭😭😭😭😭

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم همینطور

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیــــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردم...                                منـــــ🔥آگرم                                              هربژی کوردسان{کرمانج،سوران،کلهر،اورام،لک،فیلی}                                                          

هوا هم گرمه نمیشه پیاده روی 

خدا بهت صبر بده 

دیگ اخراشه 

من ک هفته یازده هستم 

سر درد هر رپزباهام هس 

فقط حس خوبی دارم 

همسرت باید کمک کنه 

منم همش خوابم اما همسرم کارا رو انجام میده 

اگ پیش مامان هستی ک دیگ برو بیشتر اونحا بمون 

من دورم از خانواده 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏

منم همینجوریم توخونه مجبورمیکنم خودمویکم راه برم خیلی تنبل شدم میترسم تنبلیم بمونه چاق شم همینجوری

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از روییدن خار سر دیوار دانستم که ناکس کس نمیگردد بدین بالانشینی ها  

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

از داغی پا نگو که من یکی دیگه دارم دیوونه میشم. از بس پاهام رو خیس میکنم حس میکنم پوستشون خشک شده و میخواد ترک بخوره. بی حالی هم طبیعیه. میخوای زایمان طبیعی کنی؟ اگر میخوای طبیعی باشه بهتره 3 بار در روز به مدت نیم ساعت پیاده روی کنی اونم بطور اهسته. یکم هفتت بره بالاتر راحتتر میتونی راه بری. من از هفته 36 یکم بهتر شدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1350

هم بار شیشه حمل کنید هم اشپزی؟خدایی درسته؟

ی مدت امضا گذاشته بودم برا خونه دار شدنمون صلوات بفرستید.خونه دار شدیم😍اینبار دعا کنید خونه مونو عوض کنیم 😘😘ی خونه ی بزرررگ تر بخریم .طبقات پایینم باشه.آخه الان ۴۰ متره و طبقه پنجم🙄دکتر گفت خانووم پله داره خونتووون؟؟گفتم آره ...گفت زانوهاتون ساییدگی داره😔دعا کنید خونمونو عوض کنیم بلکه ی نی نی بیاریم.سی سالمونه از زندگی عقب داریم میفتیم حس میکنم💗بچه ها دعااا اثر دارد 😘💗
از داغی پا نگو که من یکی دیگه دارم دیوونه میشم. از بس پاهام رو خیس میکنم حس میکنم پوستشون خشک شده و ...

برای داغی کف پات سدر بزن من دوسه بارزدم قشنگ خنک شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم 32 هستم تا صبح یا دستشویی هستم یا ازین پهلو به اون پهلو میشم نفسم تنگ میشه دنده هام درد میکنه پاهام که اصلا زمین نمیتونم بذارم از درد ولی هی میرم وسایل نی نی رو میبینم ذوق میکنم 

برای داغی کف پات سدر بزن من دوسه بارزدم قشنگ خنک شدم

اتفاقا سدر هم زدم ولی جواب نمیده. به حدی داغ میشه پاهام که رگاش میزنه بیرون. یه قوطی شیشه شور شستم گذاشتم کنارم هر از 5 دقیقه یه بار روی پاهام اب اسپری میکنم تا یکم خنک بشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1348
اتفاقا سدر هم زدم ولی جواب نمیده. به حدی داغ میشه پاهام که رگاش میزنه بیرون. یه قوطی شیشه شور شستم گ ...

الهی. دیگه اخراشه ایشالا زایمان راحتی داشته باشی مارو هم دعاکن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم 32 هستم تا صبح یا دستشویی هستم یا ازین پهلو به اون پهلو میشم نفسم تنگ میشه دنده هام درد میکنه پا ...

حالا اینا خوبه یکم دیگه درد مفاصل هم میاد سراغت. من دیگه حتی انگشتام رو نمیتونم خم کنم، اشکم در میاد. دکترم هم میگه طبیعیه مفاصلت داره برا زایمان اماده میشه. دعا کن این یه هفته و نیم دیگه هم زودتر تموم شه تا نجات بیام😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هم بار شیشه حمل کنید هم اشپزی؟خدایی درسته؟

فکر کن من یک بچه دیگه هم دارم،سر کارم میرفتم ،خودم باید همه کارم میکردم

من که در اثر بارداری و ورم کانالای عصب دستم تنگ شده و مدام خواب میره یا درد میکنه و به سختی میتونم چاقو دستم بگیرم.اما بازم کارهام با خودمه

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
هوا هم گرمه نمیشه پیاده روی  خدا بهت صبر بده  دیگ اخراشه  من ک هفته یازده هستم&nbs ...

شوهرم اصلا و ابدا درک نمیکنه با وضعیتم حتی حاضر نیس رابطه رو کم کنه دم به دقیقه هم میگه برو فلان چیزو بیار برام  دیوونم کرده هر چی بهش میگم نمیتونم میگه باید بتونی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا اینا خوبه یکم دیگه درد مفاصل هم میاد سراغت. من دیگه حتی انگشتام رو نمیتونم خم کنم، اشکم در میاد ...

همین الان ورم داره دستم اصلا خم نمیشه همه چی از دستم میوفته دولا هم نمیتونم بشم 

دیگه به عشق نی نی تحمل میکنیم عزیزم 

الهی. دیگه اخراشه ایشالا زایمان راحتی داشته باشی مارو هم دعاکن

من که میخوام سزارین بشم. دیگه طاقت ندارم 3 هفته دیگه صبر کنم. دارم میمیرم. همه مشکلی دارم. تازگیا هم هر از گاهی حالت سکته بهم دست میده، و یکی دو دقیقه طول میکشه. وقتی این حالت میاد سراغم به حدی دست و پاهام سنگین میشه که دیگه اصلا نمیتونم تکون بخورم. دیشب شوهرم وقتی حالم رو دید فقط میزد تو سر خودش از بس که ترسیده بود. حتی دیگه توانایی دکتر رفتن هم ندارم.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از داغی پا نگو که من یکی دیگه دارم دیوونه میشم. از بس پاهام رو خیس میکنم حس میکنم پوستشون خشک شده و ...

اره طبیعی میگن بهتره. اما داغونم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1335