2737
2734

بخدا خواهرم رتبه یک ارشد شد،چه استعدادی داشت،چقدر با سلیقه،چقدر محترم

گیر خانواده شوهری افتاده که بیا و ببین،نه یکم درک،نه یکم شعور و فهم،هر ساعتی از شبانه روز که بگی اینا اومدن خونش،از سه نصف شب و شیش صبح بگیر تا دو ظهر،میان تا غذا نخوردن،میگن سه نفریم میان تا ده نفرن

ساعت نه شب چار پنج تایی میان غذا نخورده،خدا زیادشون کنه یکی دو تا هم نیستن که،ای یکی میره او یکی میاد،طرف خونش یه شهر دیگس دخترش چن هفته چن هفته میاد خونه خواهر من به خوردن و خوابیدن و ریخت و پاش،خواهرم دو تا بچه شیطون داره،بخدا پیش اینا پیر شده

پنج تا برادرشوهر و چارتا خواهرشوهر داره هرکدوم رفتن یه طرفی،مونده خواهر من تو ای شهر تا هرکدوم که اومدن تفریح هی بیان خونه خواهرم چن روز چن روز بمونن،تازه بعدم زبون مادرشوهر و خواهرشوهراش درااااااز،فقط نیش میزنن

امروزم باز زنگ زدن که میخوایم بیایم،خودشونم میدونن شوهر خواهرم ماموریته یه شهر دیگس،عین خیالشون نیس،خواهرم پیش اینا فقط حیف شده،حیف

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوستم وفتی میخواستم ازدواج کنم خیلی نگران بود میگفت  میگن سیب سرخ نمیدونم ادامشو یه همچین چبزایی گیر خر چلاق میفته 😒

همینم شد.

از شماهم همینه.

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹
2738

خب دیگه وقتشه خواهرت تو. روشون وایسه 

تا ابد که نمیشه اینجوری بود

هر دفعه زنگ زدن یا جواب نده یا بگه مهمون دارم یه مهمونیم

ته تهشم به شوهرش بگه به خانوادش بگه دوست نداره انقدر بیان

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
شوهر ش مال کجاس ؟؟؟؟ خب رو‌نده کم محل بشه ک دیگه نیان

فامیلیم با هم ولی من چنین خانواده ای هیچ جا ندیدم

بخدا خواهرم از سر احترام ایقد باهاشون خوب بود،اینا فقط ازش سو استفاده کردن

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
دوستم وفتی میخواستم ازدواج کنم خیلی نگران بود میگفت  میگن سیب سرخ نمیدونم ادامشو یه همچین چبزای ...

دقیقا مادر شوهر منم همین حرفو میزنه به من

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
خب پاشه بره خونه باباتون بگه من نيستم نيايد ، ببين اگر نميخواد تا آخر عمر فقط سرويس بده بايد يه ...

دقیقااااااا

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2706