2410
2716
عنوان

پول از کجا می آید؟

679 بازدید | 60 پست

#پول_از_کجا_می_آید؟

پــول از باورهای شما خلق می شود، اگر بــاورت اینگونه است که درآمدم کفاف زندگی ام را نمی دهد و هیچ راه دیگری جــز حقوق ماهیانه ام مرا به پول مورد نظرم نمی رساند،

√ باید بگویم مسیر را اشتـباه میروی؟

بــرگرد و اینگونه باورت را تغییر بده.

• خداوند از هــزاران هزار راه پولی را که من درخواست نمودم در اختیار من قــرار میدهد، او مرا در جهت درآمد و نعمتهای عــالی هدایت می نماید و من پیشاپیش بابت اینهمه نعمت سپاسگزارم، سپاسگزارم ، سپاسگزارم.

همه چیز به افکار، احســاسات و بــاورهایتان بستگی دارد،

به فــراوانی پول و ثروت در زندگیتان

باور داشته باشید،

خــودتان را لایق خانه آرزوهایتان،

اتومبیل رویاییتان و موجودی حساب

دلخواه تــان بدانید تا به شما داده

شود،

ذهن ثــروتمند، #ثروت جـذب می کند

و ذهن #فقیر ، جــذب کننده فقر است،  

انتخاب با شماست.

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
لعنت به پول ، بدترین اختراع بشر

بگو ک پول رو دوست داری ؛ بگو ک توی زندگیت در جریانه؛ بگو صدای واریز پیامک حسابت رو دوست داری بگو تا اتفاق بیفته با حس خوب بگو... لعنت به هرچیزی همون ارتعاش رو سمتت میفرسته پس جهت ارتعاشت رو تغییر بده تا پول جاری بشه سمت زندگیت عزیزم.

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
عااااشق پوووولم 😜

پول انرژیه ؛ پول قدرته؛ پول زندگیه؛ پول دوست داشتینه؛ پول عاشق منه و من هم عاشق اووووونم😍😍😍

2714
تمام دعواها سر همین کوفته!!

پول کوفت نیست عزیزدلم پول انرژیه پول دوست داشتنیه به هرچیزی احترام بزاریم با احترام بیشتری باهامون برخورد میکنه پس دوستش داشته باشیم و بخوایم سمتتون بیاد. به پولمون ارزش و احترام بدیم تا ما رو به اوج برسونه

عزیزم قانون جذبه 

یکم بیشتر توضیح میدی 

واسه یه خواسته ای که من حتما باید بهش برسم تا زندگیمو بسازم چیکار باید بکنم؟؟

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
من پول دوست و پول من دوست

دقیقااا😍😍😍 من به پول هام عطر و ادکلن میزنم بهشون احترام میزارم و اون ها هم اینکارو برای من انجام میدن هر جایی بخوامش هست

بگو ک پول رو دوست داری ؛ بگو ک توی زندگیت در جریانه؛ بگو صدای واریز پیامک حسابت رو دوست داری بگو تا ...

من حرفتونو قبول دارم وبه قانون جذب معتقدم ولی هرکاری میکنم نمیتونم ذهنمو تغییر بدم اصلا نمیتونم فکرکنم درآمد همسرم بیشتر بشه یابتونیم پس انداز کنیم یا مسافرت برم یا بدون نگرانی خرید کنم و... همش خودمو تو محدودیت گذاشتم حتی یه کیلو میوه رو هم صدبار فکرمیکنم بعد میخرم

2706