2737
2734
عنوان

چه شیرخشکی خوبه

140 بازدید | 16 پست

نینیم سه ماه و نیمه میخام بهش شیر خشک بدم چون سیر نمیشه و داعم دهنش بازه و نق نق میکنه نان 1تو یه ماهگی گرفتم نخورد جی خوبه بگیرم میگن ببلاک خوبه؟ نظر شما جیه

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂

ببلاک عالیه دخترم دوماهگی ۴۲۰۰ بود ببلاک خورد ۳ماهگی ۶۵۰۰ شد

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون تلفظش اینجوریه بِبلاک؟

bebelac

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
باید دکتر براش بنویسه نمیشه هر شیری داد به بچه بعضی از بچه ها شیری که میدی سازگار نیست مریض میشن

میخاستم خودم سر خود بدم حالا تونستم بعد ظهر میبرم 

2738
من اپتامیل میدم ب بچه هام خداروشکر وزن گیریشون خوبع

وزنش نرماله ولی گشنست همش دهنش بازه همش شیز میخاد منم ندارم 

وزنش نرماله ولی گشنست همش دهنش بازه همش شیز میخاد منم ندارم 

خوب اگه وزن گیریش خوبع ک حتما شیرت خوبع 

شیشه بدی کم کم سینتو پس میزنع

🌚ایــن جا را خــراش بـده   ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒             تا امـضامـو ببیـنیـے😐
خوب اگه وزن گیریش خوبع ک حتما شیرت خوبع  شیشه بدی کم کم سینتو پس میزنع

اخه گشنس همش شیر میحاد از دهنش در میارم جیغ میزنه داستانایی داریم باهم وزن دو ماهگیش۵۸۰۰

2706