2703
2553

همسرم اصلا خونه پدرش نمیره آخرین بار عید نوروز رفت عید دیدنی پدرش بیمارستانم بستری بود نرفت دلیلشم اینکه میگه مجرد که بوده اونا خیلی زجرش دادن هیچ وقت پشتش نبودن کمکش نکردن مادرش خیلی شوهرم دوست داره خیلی زجر میکشه دیروز اونجا بودم گریه میکرد بخاطرش

آنقدر گرم است بازار مکافات عمل    دیده گر بینا بود هر روز، روز محشر است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
چه زجري بهش دادن كه نميتونه ببخشه؟ يا شايد همسرتون كينه اي هست؟

خودشم میگه من کینه ای هستم پدرشون خیلی کتکش زده دانشگاه قبول شده گفته به من ربطی نداره شوهرم میگه آینده منو نابود کرد

آنقدر گرم است بازار مکافات عمل    دیده گر بینا بود هر روز، روز محشر است

تو اگر بری دعوات میکنه?

پدر شوهر منم کلی حق شوهرمو داده به اون بچه های دیگش

اصلا هیچی به شوهرم نداده

به بقبه کلی زمین و ماشین داده و پول

اما بازم شوهرم با اینکه راه دوره هفته ای یه بار رو میره

بالاخره پدرشه 

شوهر شمام اگر از کسی حرف شنوی داره بگید نصیحتش کنه

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

خب نره شما اصلا وارد ماجرای اونا نشو منم شوهرم دوست نداره با خانواده ش بره بیاد خواهرش از چشم من میدید بهش زنگ زدم گفتم تقصیر من نیست شوهرم دعوام کرد گفت چرا زنگ زدی خواهرشم توی دعوای ما کاملللللل خودشو کنار کشید و گفت به من ربطی نداره!! حالا قبلش میگفت تو زنشی تو راضیش کن به نظر من اصلا وارد این ماجرا نشو بگو اون یه آدم عاقل و بالغه من نمیتونم چیزیو بهش تحمیل کنم و زندگی خودمو خراب کنم

خواهر شوهرمم بهم پیام داد کلی حرف بارم کرد منم گفتم تقصیر من نیست

میخواستی بگی من که تازه وارد خانواده شما شدم ببین مقصر اصلی و ریشه این همه کینه کیه اونو مواخذه کن ببین کجای راه رو اشتباه رفتید که برادرتون چشم دیدنتون رو نداره

والا واقعا بعضی ها خلند

2706