2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه زحمت بکش هزینه اتاق خصوصی هم سوال کن و اینکه بیهوشی هم انجام میدن یا فقط سر؟ اختیاریه ؟

من که سزارین انتخابی داشتم دکتر بیهوشی تو اتاق عمل ازم پرسید دوست داری بیهوشیت چطور باشه خودم گفتم اسپاینال و گفت باشه.تمام تایم عمل داشت موهامو نوازش میکرد و هی توضیح میداد که الان میخوان چکار کنن و چقدر دیگه لز عمل مونده.خیلی دوسش دااشتم خیلی بهم حس خوب داد خدا ازش راضی باشه

2728
من که سزارین انتخابی داشتم دکتر بیهوشی تو اتاق عمل ازم پرسید دوست داری بیهوشیت چطور باشه خودم گفتم ا ...

خدا کنه بیهوشی انجام بدن چون من دلم نمیخواد سر بشم

2738
چند روز نگه میدارن؟ همراه چند نفر میتونن بمونن؟

از ۱۰ شب کم کم باید راه بری تا شکمت کار نکنه غذا نمیدن فقط اب کمپوت میتونی بخوری.و‌اگر شکمت کار کرده باشه فرداش تا ساعت ۱۲ ظهر مرخصت میکنن.همراه هم یک نفر میتونه بمونه.اتاق خصوصیشم یه مبل تخت شو و‌حموم و توالت فرنگی و یه یخچال داره.خود بیمارستان بوفه داره زنگ بزنی همه چی برات میاره بالا.

میشه رفتی به منم اطلاع بدی؟

جدول قیمتا رو از ترخیص بیمارستان پرسیدم البته دکتر با دکتر شاید فرق کنه

شیش و نیم سزارین و سه و نیم طبیعی با دکتر من 

پمپ درد 450 و فیلمبرداری 350 

ساک مادر وسایل شخصی مثل لیوان و مسواک و دمپایی و.. داره برای نوزاد هم به دست لباس 

قیمت اتاق هم تو اون جدولی که گذاشتم هست 

جدول قیمتا رو از ترخیص بیمارستان پرسیدم البته دکتر با دکتر شاید فرق کنه شیش و نیم سزارین و سه و نیم ...

من سه سال پیش شنیدم یکی میگفت ۲۸ تومن داده

این قیمتا ضربدر چهار و پنج باید بشه.چون قیمت بیمارستان خصوصی درجه دو و سه هست

اصل هزینه ک پزشک هست رو ننوشته!!

2706