2733
2734
عنوان

دکتر موید محسنی کارش چطوره؟

45447 بازدید | 90 پست
سلام مامانا،من از دکتر موید محسنی وقت گرفتم واسه یکماه دیگه،از همینجا پیداش کردم لطفا اگه کسی باهاش سزارین داشته لطف کنه بگه مراقبتهای بارداری و سزارینش چطور بود؟خواهش میکنم کمکم کنید،چون باردار هستم و میخوام زودتر دکترم رو انتخاب کنم
خدایا پناهمون تویی...خودت هوامونو داشته باش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با ایشون پارسال زایمان داشتم تو خاتم خیلی دوستشون داشتم زیرمیزی نمیگیرن آدم باخدایی هستن
پروردگارا، سرنوشت مرا خیر بنویس، تقدیری مبارک، تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم (دعای عرفه)
2731
خورشید تابان جان،تو بارداری دقیق بود؟سونوها رو بموقع فرستاد؟سرسری نمیگرفت؟بعد زایمان حالت چطور بود؟زود سرپا شدی؟ببخش انقدر سوال دارما
خدایا پناهمون تویی...خودت هوامونو داشته باش...
من ازش راضی بودم شرایط بعد از زایمانت هم تا حدود زیادی به بدنت مربوط میشه من بیحس نشدم و بیهوشم کردن. بخیه هام تا ده روز میسوخت. چون شکم بند نبستم گفتم چسبندگی میاره ولی یکی از فامیلامون با همین دکتر یک ماه قبلش زایمان کرده بود اصلا مشکلی نداشت چون هم اندازه من وزن اضافه نکرده بود هم فقط بیحس شده بود راستی تا چند روز شونه ام تیر میکشید
پروردگارا، سرنوشت مرا خیر بنویس، تقدیری مبارک، تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم (دعای عرفه)
ولی حس خوبی بهش داشتم. بعد زایمان هم دیگه پیشش نرفتم چون رفته بودم شهرستان
2738
من ١٩ مرداد پیش ایشون سزارین کردم، البته میخواستم طبیعی زایمان کنم ولی چون بچه نیومد پایین نتونستم، همینطور که دوستان گفتن ایشون خیلی خیلی مهربون و آرامش بخش هستن و البته حاذق، زیرمیزی هم نمیگیرن، خاتم و محب کوثر هستن، خودشون میگن اگه مسئله مالی ندارین برین خاتم، چون حاشیه امنیتش بیشتره، یه چیزی هم که درباره سزارین ایشون هست اینه که ایشون به دوخت و دوز خوب معروفن و جای بخیه خیلی خوب و تر و تمیز در میارن، ایشون اعتقاد به طبیعی دارن مگر اینکه مشکلی باشه، خواهر من ٦ سال پیش ، پیش ایشون طبیعی زایمان کرد و خیلی راضی بود، در کل به نظر من خیلی دکتر خوب و متعهدیه
بچه ها اگر کسی بخواد پیش ایشون سزارین حتما انجام بده نمیشه ؟ اصرار به طبیعی دارن ؟ من از منشیشون وقت گرفتم یکماه دیگرو بهم داد میخوام برم مب کوثر و حتما سزارین بشم
پسر قشنگم
2706