2726

بچه ها  من این چند روز خیلی درگیر تب نیکو بودم تب بی دلیل و بدون هیچ علامت دیگه ای.که یهو شروع میشد و خیلی باعث استرسم شد. و روزای خیلی سختی بود برام.

تجربه خودمو بهتون میگم امیدوارم به دردتون بخوره

با دوسه تا دکتر ک صحبت کردم به این نتیجه رسیدم که طبق گفته اونا تب تا 38 درجه مربوط به دندون و ایناست اما تب بالای 38 درجه حتما باید بچه توسط پزشک معاینه بشه... و سه حالت داره

یا بعد دوروز تب قطع میشه و بچه به حالت قبل مریضی برمیگرده

یا بعد دوروز تب قطع میشه و یه سری علائم دیگه بروز میکنه مث دونه ها ک همیشه تب ویروسی.

و یا بعد دوروز تب قطع نمیشه.

تو مورد اول  و دوم مشکلی نیست و باید با استا و شیاف تبو کنترل کرد.

اما تو مورد سوم مشکل حتما مربوط به یه عفونتی میشه که باید با آزمایش فهمید ک چه نوع عفونتیه و سریع جلوگیری بشه از گسترشش.

اما دکتر برای اطمینان، دستور مصرف آنتی بیوتیک و انجام آزمایش ادرار و خون رو توصیه میکنه و حتما بعد 48 ساعت از اولین معاینه دوباره بچه باید معاینه بشه. که بفهمه کدوم یک ازون مورداست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم؛مرسی از نکاتی که گفتی....

خواهر زاده من از جمعه بدنش داغ با تب سنج تبش گرفتیم 36 بود دیروز دیدیم حالش خوب نیست بردیمش دکتر ؛گفت احتمالا ویروس استامینفون بخوره اگر خوب نشد ؛ازمابش خون وادرار...انشالله که بچه چیزیش نباشه

2728
ممنون  دقیقا تجربه منم همینه اکثر موارد هم تب ویروسیه تب ویروسی خیلی سخت تر هم میاد پایین

آره لعنتی... بچم بغلم بود انگار بخاری بغل کرده بودمم.... یهو میره بالا منکه با شیاف فقط میتونستم کنترل کنم

سلام عزیزم؛مرسی از نکاتی که گفتی.... خواهر زاده من از جمعه بدنش داغ با تب سنج تبش گرفتیم 36 بود دیر ...

اگه بدن بچه داغ باشه ولی تب سنج بیشتر از ۳۷ درجه نشون نده ، یعنی تب داره ؟

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا