2410
2553
عنوان

خدا راضیه اینکار و بکنی؟

276 بازدید | 7 پست

دوپینگ معنوی،زندگیت و زیبا کن۲

بخش اول و میتوانید در لینک زیر مشاهده نمایید. 

دوپینگ معنوی، زندگیت و زیبا کن ۱

خدا راضیه اینکار و بکنی؟

گفتیم که هر کاری می خوای بکنی نیت کن برای خدا، این خودش باعث میشه وقتی کار بی فایده، نادرست و... انجام میدی دیگه روت نشه برای خدا نیتش کنی و وقتی روت نمیشه کاری و برای خدا نیت کنی کم کم از انجامش هم خجالت میکشی، نسبت بهش بی میل میشی، دوری میکنی ازش.

اما یه کار دیگه هست که تکمیل کننده ی اینکاره و به دوری کردن از بیهودگی و کارهای نادرست کمک میکنه، اونم اینه که وقتی میخوای کاری و انجام بدی، حرفی و بزنی، از خودت بپرس خدا راضیه من اینکار و بکنم؟

خدا راضیه من این حرف و بزنم؟ خدا راضیه اینطوری با مادرم رفتار کنم؟

خدا راضیه این حرف  و به برادرم،خواهرم،همسرم بگم؟

خدا راضیه اینجا برم؟

خدا راضیه این اخم و بکنم، راضیه این نیشخند و بزنم؟

و...

بعد وقتی به این نتیجه رسیدی که بله راضیه اون کار و انجام بدی، راضیه اون حرف و بزنی، میتونی با خیال راحت نیت کنی و اونکار رو برای رضای خدا انجام بدی.

میخوای زندگیت زیبا بشه یا زیباتر بشه دیگه. اول باید خودت قشنگ بشی و باشی تا زندگیتم بتونی قشنگ کنی. برای زیبا شدنم باید به خودت سخت بگیری. چرا؟ چون نفست مثل یک معتاده، سالهاست به سرکشی عادت کرده، معتاد شده. حالا میخوای افسارش و بگیری دستت رامش کنی، ادبش کنی باید همونطوری که مراقب یه معتادن موقع ترک، کار دست خودش نده، خطایی ازش سر نزنه، ازش مراقبت کنی تا دوباره برنگرده سر اعتیاد سرکشی.

۲۰ سال، ۲۵ سال، ۳۰ سال، ۴۰ سال و... این نفس و ولش کردی شده مثل یک بچه ی بی تربیت و لوس. هر چی خواسته بهش دادی، هر کاری خواسته اجازه دادی انجام بده. هی خودش و زده به در و دیوار، گریه کرده، نق زده، هر چی خواسته ازت گرفته. حالا میخوای تربیتش کنی، باید مراقب ریز به ریز رفتارش باشی.

میخوای شخصیتت ارتقا پیدا کنه دیگه؟ میخوای زندگیت عوض بشه دیگه؟ اینکار و انجام بده ببین چقدر اثر میذاره. یهو نگاه میکنی بعد چند وقت می بینی، چقدر از عصبانیت هات کم شده، چقدر از تنش هات کم شده، چقدر از ناآرومی هات کم شده. دلت آروم تره، صبورتره، مهربون تره. از همه مهم تر می بینی چقدر به خدا نزدیک تر شدی.

به خدا بگو، خداجون من میدونم نیت هام ممکنه خالص نباشه، ولی بازم میخوام رضایت تو رو در نظر بگیرم، میخوام برای تو نیت کنم. انقدر میخوام اینکار و بکنم که بالاخره نیت هام خالص بشه. خودت کمکم کن خالص بشم، خودم، نیت هام...

عقبش ننداز...

بسم الله...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

خدا راضیه الان الکی بیدار باشم و صبح خوابم بیاد و حوصلم نکشه پاشم برا بچم صبحونه آماده کنم؟

نه نه نه.

شب بخیر

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
خدا راضیه الان الکی بیدار باشم و صبح خوابم بیاد و حوصلم نکشه پاشم برا بچم صبحونه آماده کنم؟ نه نه ن ...

درود بر شما همینه درسته.

انشاالله صبح سرحال بلند می شید...

موفق باشید انشاالله    

شبتون به خیر...

عزیزم ممنون زیبا بود بله اگه رضایت خداوند شرط باشه تو رفتاراموندنیامون گلستانه 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2714