2737
2734
عنوان

بازی اتاق فرار، بیایین لطفا !

| مشاهده متن کامل بحث + 20772 بازدید | 100 پست
شماها همتون بچه دارید یا مجردید؟بچه بزرگ کردن باید هدفدار باشه ازلحظه ای که دنیا میاد بچه ها را باید ...

ميشه بيشتر توضيح بدي چ جور بازيايي چ كارايي من واقعا دوس دارم پسرم رو خوب بار بيارم ولي تجربه اي ندارم فقط باهاش وقت ميگذرونم و اسباب بزاي هايي ك هوش رو تقويت كنه براش ميخرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا هروخ امضاتو میبینم حالم بهترمیشه👍 خداروشکر هرچن روز ی بار میبینمت😃

واقعا؟؟؟؟خداروشکر عزیزم ایشالا هرروز بهتر از دیروزت باشی❤️😘

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2731
چه کنم براشون ؟ وقتی خودم هشتم گرو نهمه😖😖😖 واقعا درصد بالایی از جامعه ما همینن،خیلیا دلشون میخواد ...

من برعکس!خیلی دوس دارم واسه پدرمادر و خانوادم کاری انجام بدم ولی پولشوندارم-.-  چن روزپیش تولد داداشم بود نتونستم واسش کادو بخرم چون انتظاراتش بالاس نمیتونم چیزای کوچیک وارزون بخرم:(

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!

من قبل ازاینکه پسرم دنیا بیاد سالهای خیلی زیاد بفکرش بودم کارسختی نیست فقط باید وقتتو بزاری براش خودت باید سطح علمتو کتاب خوندنتو بالا ببری بلند بلند کتاب بخونی الگویی برا خودت پیدا کنی مثلا فلان دانشمند بچه ها باید بفهمند درس خوندن شکنجه نیست باید کتاب را بفهمند باید کارکنی من هنر خوشنویسی را انتخاب کردم به چند دلیل اول اینکه با ادبیات اشنا میشه با ادبیات اشنا شدن یعنی جمله ها را درست خواندن علاقه ب کتاب ب وجود میاد در کنارش زبانهای خارجی را تمرین کردن نه اینکه حفظ کنی نه اینجوری باید یاد بگیره با دنیا رابطه برقرار کنه و لذت ببره این لذت زردن خیلی مهمه بحثهای زیادی تو این زمینه هست ک اینجا نمیشه بهشون پرداخت باید سرفرصت بهشون رسیدگی کرد

من اقا هستم
چقدر خوب حرف میزنید،من  دوتا بچه دارم اما واقعا هدفی براشون ندارم😓😓

باید تلاش کنی میدونی بچه ها پدرمادر را یه دنیایی می بینن که تمام خواسته هلشونو میتونن براورده کنن امنترین مکان دنیاس براشون پدرمادر پس ازین موقعیت استفاده کن و حاصل زحماتت را بعدها ببین 

من اقا هستم
2738
باید تلاش کنی میدونی بچه ها پدرمادر را یه دنیایی می بینن که تمام خواسته هلشونو میتونن براورده کنن ام ...

چی بگم مثلا دلم میخواد یه خونه ویلایی داشتم که ۱۰۰متر حیاط داشت بچه هام جوجه نگه میداشتن بازی میکردن آب بازی میکردن بچگی میکردن، اما واقعا این یه آرزوی محاله بچه های ما دارن تو قوطی کبریت بزرگ میشن ،جلوی تلویزیون و پای تبلت

چه کنم براشون ؟ وقتی خودم هشتم گرو نهمه😖😖😖 واقعا درصد بالایی از جامعه ما همینن،خیلیا دلشون میخواد ...

اشتباه همینجاست درسته پول خیلی ارامش میاره ولی همه چی نیست خیلی از نوابغ ما فقیر بودن البته بودن افرادی که سرمایه داشتن مثل پوشکین ولی این نباید باعث بشه بچه ها ضربه بخورن یه سوال میپرسم اگ برگردی به عقب و دوباره بخای درس بخونی چه تلاشی میکنی تا اینده بهتری داشته باشی

من اقا هستم
چی بگم مثلا دلم میخواد یه خونه ویلایی داشتم که ۱۰۰متر حیاط داشت بچه هام جوجه نگه میداشتن بازی میکردن ...

این که مشکلی نیست تو هر جامعه ای رقابت هست بچه های ما همه این وضعو دارن پس باید رقابت کنند برا رقابت مربی خوب میخاد که تمرینهای درستی بده بهترین مربی پدرمادرهستن به این مساله بیشتر فکر کن ببین همه بچه ها الان وضعشون مثل بچه های شماست 

من اقا هستم
اشتباه همینجاست درسته پول خیلی ارامش میاره ولی همه چی نیست خیلی از نوابغ ما فقیر بودن البته بودن افر ...

دوباره درس میخونم بیشتر درس میخوندم رشته ای که دوست داشتم رو میخوندم تا دانشگاه رو نیمه کاره رها نکنم

2706