2726
عنوان

بازی اتاق فرار، بیایین لطفا !

20763 بازدید | 100 پست

من خیلی سری بازیهای Escape room رو دوست دارم ، یه موقعها روی گوشیم بازی میکردم، یه فیلم خارجی هم ساخته شده بود راجع بهش که به تازگی دیدم، حالا شنیدم توی تهران چندین جا هست که میشه به شکل زنده این بازی رو انجام داد ! فقط لطفا بداخلاقی نکنین که مگه بچه ای و این چه دغدغه ایه که داری و ... برام جالب شده که همچین چیزی هست، اتفاقا فقط برای بزرگسالانم هست، چون حل معماست، بازیهای مدل نرم افزاریشم برای بزرگسالانه کلا.

کسی تا حالا رفته؟

وا چرا باید مسخره کنن خیلی هم جذابه

من رفتم ولی تهران نرفتم هنوز میخوایم بریم ان شاالله

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اهوازم اینجا که هست من نرفتم ولی خواهرم اینا میرفتن با شوهرش و دوستاش خیلی تعریف میکنن حتما تهرانم هست وقتی اینجا هست دیگه برای بزرگسالانم هست اینجا کلا 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2728

برج ميلاد هست 

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

اتفاقا فیلمی که گفتی رو هم دیدم 😅 به نظر من هر کی یه کم ضریب هوشیش خوب باشه و بتونه معما حل کنه واسش جذابیت داره

ما یه اکیپ پنج نفره بودیم که سه نفرمون مثل ماست میچرخیدن و هیچی به فکرشون نمیرسید و کارهای یدی رو فقط انجام میدادن 

من و داداشم معما ها رو حل میکردیم 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
اتفاقا فیلمی که گفتی رو هم دیدم 😅 به نظر من هر کی یه کم ضریب هوشیش خوب باشه و بتونه معما حل کن ...

ایول چه باحال    حالا بدبختی همه دوستام ترسو هستن اکثرا ... باید یک فکری بکنم!   

وای چه باحال     خوب بود؟ معماها سخت بود؟ ترسناکم بود؟    

عالی بود واقعا

ترسناک نه موضوعش فرار از زندان موساد بود داستان جذابی داشت آره معماهاش ساده نیستن که بگی سه سوته میام بیرون و ال و بل ولی اون قدر هم سخت نیست که حل کردنش غیر ممکن باشه

من اهوازم اینجا که هست من نرفتم ولی خواهرم اینا میرفتن با شوهرش و دوستاش خیلی تعریف میکنن حتما تهران ...

چه جالب، فقط نمیدونم چرا بعد اینهمه سال تازه فهمیدم که همچین چیزی اینجا هست ...     

ایول چه باحال     حالا بدبختی همه دوستام ترسو هستن اکثرا ... باید یک فکری بکنم! &n ...

داستان همه شون که ترسناک نیست که خیلی موضوعات مختلفی داره

بله 

توی ایران فرار از زندان و‌مدرسه هنر رو رفتم 

توی لهستان خود فرار رو رفتم 

المان فرار از مدرسه رفتم 

و هرگز هم برام عادی نمیشه و عالیه

تیم خوب خیلی توی کشف کلید ها مهمه

😁
2706