2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

16سالشه اما خیلی هوامو داره فداش بشم مننننننن....

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

منم بابا ندارم

نه ک مرده باشه ها نه. میگم کاش میمرد ولی اینجور نبود، مارو ول کرده رفته.

داداشمم ۵ سال ازم بزرگتره اره پشتمه. با شوهرم ک قهر میکنم،به طور  سر بسته برا داداشم دردودل میکنم، اونم از ناراحتی زمین و زمانو لعنت میکنه. خیلی دوسم داره. کلا تو فامیل و خانواده خیلی عزیز و دردونم. کسی جرات نداره کاریم داشته باشه.

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
2738
16سالشه اما خیلی هوامو داره فداش بشم مننننننن....

داداشِ منم 16سالشه 

دیروز میگفت تورو خدا شکمتو نشونم بده علی رو ببینم😍😍

از حالا میگه بعدِِ زایمان باید بیای خونه خودمون حق نداری بری خونه خودتون😍

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
داداشِ منم 16سالشه  دیروز میگفت تورو خدا شکمتو نشونم بده علی رو ببینم😍😍 از حالا میگه بعدِِ ...

الهی....خدا حفظش کنه برات....برادر یه نعمته

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

داداشم یه کم بچه تر بود 14اینا

منم گردنم کبود شده بود🙈🙈🙈🙈

رفته به مامانم گفته نکنه داداشی اجیو زده میرم پدرشو در میارما😁😁😁

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

چند وقته یکی به شدت اذیتم میکنه جوری که یه چشمم خونه یه چشمم اشک خیلی دوس داشتم داداش داشته باشم و پشتم دربیاد ولی ندارم

شاید اگه داداش داشتم قضیه خیلی فرق میکرد

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2706