2737
2734

دوران عاشقیمون یبار که اومد سر قرار از دور که داشتم میومدم با دوستم بودم اونم ازون ور خیابون داشت میومد نزدیکم که شد خم شد حالت نیمه نشسته دستاشو گذاشت روی لبش بوسید و ادای احترام کرد 

یبارم تو برف و کولاک زمستون روی موتور دستامو گذاشت توی چیبای خودش یه دیقه یبارم بیرون میاورد و با گرمای دهن خودش گرمشون میکرد 

یاد خیابون گردی هامون بخیر عشق من 

کاش میدونستم الان کجایی 

یاد اون حیاط و شبای تابستونمون 

یاد دلتنگ شدنات فداکاریها ت 

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خاطره زیاده 

ولی قول دادم یاداوری نکنم 

اصلا نمیدونم چرا اومدم تو این تاپیک ...

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2738

یه بار باهاش قهر بودم و اصلا محلش نزاشتم صبح اومد دم خونه بازم اهمیت ندادم و رفتم مدرسه ظهر ک از مدرسه اومدم بیرون یه عالمه گل تو خیابون چیده بود و خودشم با مظلومیت کامل داشت نگام میکرد قربونش برم الهی

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

اخی ماهم اون زمانا که خیابون گردی میکردیم زیاد دشت منو‌میذاشت تو‌جیب خودش من دلم میخواد برگردم‌به دوران دوستی اون موقع ها رو‌بیشتر دوست داشتم خیلی

پسرم دنیامه❤❤❤❤
2706