1472
1459
عنوان

عروسی دعوتم برم یا نرم بنظرتون

407 بازدید | 46 پست

پسره دخترعموم فرداشب مجلس عروسیشه

دخترعموم زن برادرها و منو و اطرافیان رو دعوت کرده بجز خواهرم  حالا من چون خواهرمو دعوت نکرده دوست ندارم برم بنظرتون کاردرست یا اشتباهیه

بی من نتوانی این خط و نشان  

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1473

تو رو دعوت کرده پس برو....اگه متاهلی تو و خواهرت دوتا زندگی جدا محسوب میشین

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
1444
1476

من باشم میرم کلا ناراحتی دیگران نباید روی ما اثربذاره اونم شمارو دعوت کرده ارزش قائل شده شماهم برو

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
اخه خواهرم رو دعوت نکرده باعث شد زن برادرام مسخره کنن

زن برادراتو بیخیال بیخود کردن مسخره کنن.شمارو دعوت کرده واحترامشو بزاز عزیزم.خواهرتو دعوت نکرده خواهرتون یه جاطیاحترام نزاره بهش دیگه

کاربر😍Niloopar😍سابق هستممم...تیکر تولد آرادجونمه پسرگلم
1450