2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من پنج سال پیش بردم خوب شد پسرم ولی مجدد عود کرد و الانم همون وضعیت دیگه دیوونه شدم بخدا هر گوشه دلم ...

عه چرا خب ی نفر خوب ببرش مث اقای علیرضا هاشمیان توی ساختمان اطبا روبرو بیمارستان امام رضا شمارش اینه 09388997600

من داداشمو بردم پیش ی گفتار درمان انقد خوب شده حروفو ب زور میگف بعد چن جلسه ,خودش دوس داره حرفامونو ...

سلام عزیزم ببخشید پسرمنم دوماهه لکنت زبان گرفته.جوریکه حرکات صورتش تغییرمیکنه.شمابرادرتونو بردیدپیش هاشمیان خوب بودکارش؟فقط پیش همون دکتربردید؟واقعا هیچکس ونمیشناسم ومیخوام جایی ببرم پسرموکه بقیه نتیجه گرفتن.الان برادرتون چندسالشه؟چندوقت دچارلکنت بود

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آقای شجاعی در مشهد هستند گفتاردرمان بسیار باتجربه و حاذقی هستند کارشون عالیه تلفن ایشون۰۹۱۵۵۲۳۳۶۷۷

روبروی بیمارستان امام رضا بین ابن سینا ۱و۳ ساختمان اطبا

2738

دوستان من مشهدم پسرم اوتیسم خفیف داره پیش چند تا گفتار درمان بردیم ک تاثیر نداشت 

لطف خدا و امام رضا باعث شد ک یک پزشک اطفال گفتار درمانی شفا رو ب ما معرفی کرد گفتار درمانگرش

آقای علی اصغر حسینی شفا هست ک بسیاااااار آدم دلسوزی هست و فقط دوست داره زودتر بچه راه بیفته تو مشهد مثه ایشون نیست و حتی از بوشهر بیمار دارن

من الحمدلله دوماهه دارم میرم و بچه م تغیرات زیادی کرده آدرسش احمدآباد بین قائم ۳و۵هست و تبلیغات ندارند ینی نیاز ب تبلیغات ندارند....من اما ب عنوان مادری ک خیلی دنبال گفتاورد مان خوب گشتم این پست رو همه جا میذارم 

شاید این پست ب درد یه نفر بخوره

لطفاً هرکس نتیجه دید برای حوائج مادی و معنوی م دعا کنه