2726

کنکورتون چطور بود؟تجربی نظام قدیم سخت بود؟چجوری دادینش؟

الان تو اوقات بیکاری چه میکنید؟حوصلم سر میره:(

زندگی فقط یه شوخی بچگانه بود...
گند زدم😩نخونده بودم خوب حوصلم سر نمیره باید کمک مامانم کنم😟😂 احتمالا امسالم بمونم😑😓

نظام قدیمی؟

وایی چه اعصابی داری.من امسال صد بار مردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نظام قدیمی؟ وایی چه اعصابی داری.من امسال صد بار مردم

آره.اعصاب نداشتم که امسال نتونستم بخونم....اصلا یه وضعیتی بووود روحیم خراب.ولی خب مجبورم دوست دارم شاغل باشم و به جز درس راهی نیست.از همین روزا میخوام از 2 ساعت شروع کنم ببرمش بالا😐😂

2728
آره.اعصاب نداشتم که امسال نتونستم بخونم....اصلا یه وضعیتی بووود روحیم خراب.ولی خب مجبورم دوست دارم ش ...

موفق باشی.ولی آزاد مدیریت و حسابداری هم رشته های خیلی خوبین

اولین سالی بود که پشت کنکور بودی؟ من اولین سال پشت بودنم بود...حیف شد کاش همون اول خونده بودیم

منم اولین سال بود ولی حس میکنم علاقه ای به درس خوندن ندارم.دوباره پشت بمونم همون اش و همون کاسه

منم اولین سال بود ولی حس میکنم علاقه ای به درس خوندن ندارم.دوباره پشت بمونم همون اش و همون کاسه

منم این حسو داشتم با این که توی مدرسه همیشه شاگرد اول یا دوم بودم.ولی وقتی از ساعت مطالعه کم شروع کنی مثلا 1 ساعت و ببریش بالا خود به خود عاشق درس هم میشی.

منم این حسو داشتم با این که توی مدرسه همیشه شاگرد اول یا دوم بودم.ولی وقتی از ساعت مطالعه کم شروع کن ...

اوه نگو.متنفرم از اون کتابای تکراری و مزخرف

😂😂آخی عزیزم چه زجری کشیدی تو این دوسال کنکور😑درکت میکنم

زجر که نه اونجوری.وای اعصابم خورد شد.کتابای تکراری رو میدیدم حالم بد میشد

2706