2410
2553

یه پسر چهار ساله دارم. روزی بارها بهم زنگ میزنن که مثلا با نوه شون حرف بزنن.اینطوری آمارمونم میگیرنن که چیکار می کنیم و کجاییم.. نمیگم زنگ نزنن، ولی دیگه شورشو در آوردن. هرموقع دلشون بخواد مخصوصا موقع غذا درست کردن، دقیقا وقتی که دستم بنده،پشت سرهم زنگ میزنن. منم زبون ندارم، دیگه کلافه شدم. نمیدونم چطوری بهشون بگم کمتر زنگ بزنن😔😔

منم دقیقاخیلی زنگ میزنه‌ مادرشوهرم‌ولی میدونم ازعلاقه اس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

بیچاره ها خو حتما دلشون میخواد با نوشون حرف بزنن

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

پدرشوهر من خیلی زنگ میزنه من میزارم رو‌پرواز گوشیامونو شورشو دراورده دیگه زنگم بزنه یه ساعت حرف میزنه

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

چند بار وصل نکن

یکی دوبارم بگو دارم غذا درست میکنم مادرجون دستم بنده الان

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

گوشی و کمتر جواب بده مثلا بعدش بگو دستم بند بود حموم بودم خونه نبودم بعد خودشون میفهمن کم تر زنگ میزنن

خیابان زمستان کوچه اسفند پلاک ۱۲😍گل دخترم اومد بغلم خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت
بلاک کن بگو گوشیم خرابه لابد

😐😐😐

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!
2714
پدرشوهر من خیلی زنگ میزنه من میزارم رو‌پرواز گوشیامونو شورشو دراورده دیگه زنگم بزنه یه ساعت حرف میزن ...

😂😂

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!

والا پدرشوهر من نوه هم نداره روزی ۳ بار زنگم میزنه

هر روزم اندازه ۱۰ تومن چیپس ...پفک اینا میخره میدونم از محبته ولی گاهی منم از زنگاش کلافه میشم

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
پدرشوهر من خیلی زنگ میزنه من میزارم رو‌پرواز گوشیامونو شورشو دراورده دیگه زنگم بزنه یه ساعت حرف میزن ...

با خودت؟

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
2706