2737
2734
تابستونابیکاره توخونس

خب همينه تو خونه حوصلش سر ميره. اگه بتونه يه كار پاره وقت واسه وقتاي بيكاريش جور كنه خوب ميشه مثلا كلاس خصوصي بزاره يا تو آموزشگاهها تدريس كنه

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر وقت میگه برم اچار بیارم توام بگو منم میام انگار تنهام ۴ بار افتادی دنبالش دیگ نمیره 

دوستندارم خونه مادرشوهرم برم

شوهرمم هرجابره تهش ب اونجا ختمه

توروجدت لایکم نکن مرسی

یامثلا امروز لز ساعت دوازده رفته کفششو عوض کنه ۸ شب اومده خونه.ابن دومین سال تابستونه ک خونه خودمونبم

پارسال تابستونم همش ازخونه فراری بود

هیچی نگفتم بااینکه تازه عروسی کرده بودیم

اماامسال تابستون میخوام اوضاع درست شه

توروجدت لایکم نکن مرسی
2731

منم هیچی نمیگم نمیگم ی دفعه میترکم امشبم ترکیدم

گفتم چکه باباتوامروز میذاشتی خونشون دگ دوباره فردا بخاطر چک نری ازصبح تاشب این شد شروع یدعوا

توروجدت لایکم نکن مرسی
دوستندارم خونه مادرشوهرم برم شوهرمم هرجابره تهش ب اونجا ختمه

خب توام حرف بزن باهاش کاش جامون عوض میشد شوهر منم یکم کم حرفه ولی بازم بد نیست ومن پرحرف 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

مثلا براش برنامه ریز ی کن بگو عزیزم فردا میریم فلان جا هرچی ناهار دارید برید بیرون بخورید 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
خب عزیزم شما باید جذبش کنی، با شما بهش خوش بگذره نمیره ، منم با کسی بهم  خوش نگذره پیشش نمیمونم

خباخه چجوری بهش خوش بگذرونم ی مدت هی خوش اخلاقی کردم ولی باز تهش میذاشت میرفت

حالا نمیدونم مدت خوش اخلاقی کردنم کمه یاچی

ولی اون اینکارارومیکنه منم اعصابم خوردمیشه سکوت میکنم خودخوری میکنم

میگه شبم میام اینی

دگ فک نمیکنه مشکل ازاونم هست

بخدامنم رام دوره ازمامانم ارزصبح تاشب تک وتنها توخونه ام

امشبم دعوامون شد گفت دگ گیر نده بهم اختیارم دست تونیس

توروجدت لایکم نکن مرسی
2738
یامثلا امروز لز ساعت دوازده رفته کفششو عوض کنه ۸ شب اومده خونه.ابن دومین سال تابستونه ک خونه خودمونب ...

عزيرم تو خونه حوصلش سرائره شمام به قول خودت كم حرفي. خب خودت برنامه تفريحي بزار تو بهش بگو بيا بريم خريد، مسافرت و ...

ولی همش میره واسه خودش میچرخه خونه مادرش بامانیم ساعت فاصله داره باماشین هی ب بهانه های مختلف ازصبح ...

کاریش نمیشه کرد 😃

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
خب همينه تو خونه حوصلش سر ميره. اگه بتونه يه كار پاره وقت واسه وقتاي بيكاريش جور كنه خوب ميشه مثلا ك ...

یک روز درهفته غیر انتفاعی میره ک بعد کلاس بازمیره خونه مادرش

توروجدت لایکم نکن مرسی
خانومادارم باگریه مینویسم تروخداراهنماییم کنید

به نظرم آروم باهاش صحبت كن مردا واقعا از رو قيافه ما نميفهمن ما ناراحتيم بايد مستقيم بهشون بگيم رك ولي آروم بهش بگو

2706