1351
1341

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

1350

بهش خیلی گیر میدی تو خونه ؟؟؟؟؟

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂

همسرمن معلمه سه ماه تابستون خونس

انتظار دارم خب حداقل مسافرتم نمیریم بیرون دورواطراف خودمون بریم بچرخیم

هرگناهی اینده ایی دارد...زندگی امروز من تاوان گذشتمه

ولی همش میره واسه خودش میچرخه

خونه مادرش بامانیم ساعت فاصله داره باماشین هی ب بهانه های مختلف ازصبح میره خونه مادرش تاشب

مثلا میگه برم اچاربیارم میره تاشب

1348

كجا ميره؟ با دوست رفيقاش ميره خوشگذروني يا همش كار ميكنه؟

آدما از یه جایی به بعد دیگه اونطوری که خودشون هستن، رفتار نمی‌ کنن ،بلکه اونطوری رفتار می‌کنن که باهاشون رفتار کردین

هر وقت میگه برم اچار بیارم توام بگو منم میام انگار تنهام ۴ بار افتادی دنبالش دیگ نمیره 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂
1308
تابستونابیکاره توخونس

خب همينه تو خونه حوصلش سر ميره. اگه بتونه يه كار پاره وقت واسه وقتاي بيكاريش جور كنه خوب ميشه مثلا كلاس خصوصي بزاره يا تو آموزشگاهها تدريس كنه

آدما از یه جایی به بعد دیگه اونطوری که خودشون هستن، رفتار نمی‌ کنن ،بلکه اونطوری رفتار می‌کنن که باهاشون رفتار کردین
هر وقت میگه برم اچار بیارم توام بگو منم میام انگار تنهام ۴ بار افتادی دنبالش دیگ نمیره 

دوستندارم خونه مادرشوهرم برم

شوهرمم هرجابره تهش ب اونجا ختمه

یامثلا امروز لز ساعت دوازده رفته کفششو عوض کنه ۸ شب اومده خونه.ابن دومین سال تابستونه ک خونه خودمونبم

پارسال تابستونم همش ازخونه فراری بود

هیچی نگفتم بااینکه تازه عروسی کرده بودیم

اماامسال تابستون میخوام اوضاع درست شه

منم هیچی نمیگم نمیگم ی دفعه میترکم امشبم ترکیدم

گفتم چکه باباتوامروز میذاشتی خونشون دگ دوباره فردا بخاطر چک نری ازصبح تاشب این شد شروع یدعوا

1346