2726
عنوان

مامانا کیا پوشک کوکومی استفاده کردن چطوره؟بخرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2315 بازدید | 18 پست

عزیزم مژه های نوزادا تا چند ماهگی رشد میکنه؟ 

نینی من مژه هاش خداروشکر در حال تغییر و بلند شدنه جالب بود برام

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
عزیزم مژه های نوزادا تا چند ماهگی رشد میکنه؟  نینی من مژه هاش خداروشکر در حال تغییر و بلند شدن ...

الان چند وقتشه؟راستش اطلاعات علمی ندارم ولی چیزی که دیدم عموما تو یه برهه ای یهو خیلی بلند میشه بعد سرعتش کاهش پیدا میکنه ولی چیزایی که اطرافم دیدم تا ۶ و ۷ ماهگی رشدشون خیلی سریع تره.

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان چند وقتشه؟راستش اطلاعات علمی ندارم ولی چیزی که دیدم عموما تو یه برهه ای یهو خیلی بلند میشه بعد ...

دو ماهش هستش گلم 

ممنون عزیزم بابت توضیحت🙏🏻🌹

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728