1351
1341

تو نظر سنجی دیجی کالا یکی خیلی راضی بود ولی من بد هم شنیدم ازش.چطوره؟نم نمیزنه روش یا پس بده؟

مولفیکس ک مثل قبل نیست بد شده الان مای بی بی جدیدا خیلی خوبه گفتم کوکومی رم امتحان کنم.چطوره؟

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند

من مولفیکس میخرم بسته ۴۰تایش راضیم 

کوکومی هم بدنیس چسبش خوبه اما نم میزنه 

من برای هردوتا بچم استفاده کردم 

از اینکه زن هازیاد گذشت میکنند زیاد خوشحال نباشید.عمر احساس یک زن باهر بار که کوتاه میاد. کوتاهتر میشه...!

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
میگن نم میزنه که

دیگه اگه خیلی نزاری نه و بستگی به جیش زیاد وکم داره پسرم جیشش معمولیه بهش میسازه ولی اگه زیاد باشه باید زود به زود عوض کنی راستی اینجا مغازهدهای شوینده ۴۶تاشو ۴۶ ت میدن اونجا چنده

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر۲سالگی گل پسرم 😍سجاد😍
1348
من مولفیکس میخرم بسته ۴۰تایش راضیم  کوکومی هم بدنیس چسبش خوبه اما نم میزنه  من برای هردو ...

نه خط شانگر نداره 

پدر جاذبش هی گوله گوله میشه 

چسب اش خشک شده 

عصاره بابونه نداره بوی گند میده 

من الان مای بی بی میبندم اصلا نمیفهمم کی پی پی کرده ولی مولفیکس اوووف

دیگه اگه خیلی نزاری نه و بستگی به جیش زیاد وکم داره پسرم جیشش معمولیه بهش میسازه ولی اگه زیاد باشه ب ...

من تو دیجی کالا دیدم تخفیف ویژه داره سایز ۴ ۴۰ تاییش۵۰ تومن.سایز چندومیگی؟

دیگه اگه خیلی نزاری نه و بستگی به جیش زیاد وکم داره پسرم جیشش معمولیه بهش میسازه ولی اگه زیاد باشه ب ...

خیلی ینی چقدر؟مثلا۴ ۳ ساعت رو نگه میداره؟

خیلی ینی چقدر؟مثلا۴ ۳ ساعت رو نگه میداره؟

اره دراین حد خوبه نگه میداره

چسبشم‌خوبه 

از اینکه زن هازیاد گذشت میکنند زیاد خوشحال نباشید.عمر احساس یک زن باهر بار که کوتاه میاد. کوتاهتر میشه...!
من تو دیجی کالا دیدم تخفیف ویژه داره سایز ۴ ۴۰ تاییش۵۰ تومن.سایز چندومیگی؟

سایز ۳

نه بیشتر از ۳.۴ساعت نگه میداره

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر۲سالگی گل پسرم 😍سجاد😍
1226

عزیزم مژه های نوزادا تا چند ماهگی رشد میکنه؟ 

نینی من مژه هاش خداروشکر در حال تغییر و بلند شدنه جالب بود برام

نینیم اومد بغلمون زودتر از موعد از خدا ممنونم بخاطر  فرشته ای که بهم عطا کرد🌹دامن همه منتظرا سبز بشه الهی🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و  معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️
عزیزم مژه های نوزادا تا چند ماهگی رشد میکنه؟  نینی من مژه هاش خداروشکر در حال تغییر و بلند شدن ...

الان چند وقتشه؟راستش اطلاعات علمی ندارم ولی چیزی که دیدم عموما تو یه برهه ای یهو خیلی بلند میشه بعد سرعتش کاهش پیدا میکنه ولی چیزایی که اطرافم دیدم تا ۶ و ۷ ماهگی رشدشون خیلی سریع تره.

الان چند وقتشه؟راستش اطلاعات علمی ندارم ولی چیزی که دیدم عموما تو یه برهه ای یهو خیلی بلند میشه بعد ...

دو ماهش هستش گلم 

ممنون عزیزم بابت توضیحت🙏🏻🌹

نینیم اومد بغلمون زودتر از موعد از خدا ممنونم بخاطر  فرشته ای که بهم عطا کرد🌹دامن همه منتظرا سبز بشه الهی🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و  معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️