2733
2739
عنوان

بانوان مشکل دوستمومیگم

421 بازدید | 25 پست

دوستم بمن حرفاشو میزنه.

من نمیتونم درست راهنماییش کنم.کمک کنید!!!

یک سال میگذره از خیانت شوهرش بهش.

والان میدونه که شوهرش پشیمونه و....

دوسداره بچه داربشه.

میگه نمیدونم چیکار کنم!؟ چه جور اطمینان پیدا کنم دیگ اونکارو نمیکنه و.....

چی بگم بهش؟راجع به بچه دار شدن یا نشدن!

(واینکه همو خیلی دوسدارن!!)

عشق با تو شده یه دلخوشی تو زندگیم💕

من خودم بودم نمیشدم 

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو صبر کنه، بچه مسئولیت داره، چجوری میخاد جواب پس بده اگه مرده باز خیانت کنه و اون بچه تو همچین جو پر تنشی مجبور شه زندگی کنه، بگو خودخواه نباشه بچه اسباب بازی نیس که چون دوس داریم و میتونیم داشته باشیمش

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
2731
2738

کسی که اوایل ازدواج خیانت می کنه احتمال زیاد بعدها هم که خانوم براش تکراری میشه و هواسش به بجه داری و.....بازم خیانت می کنه 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂

اینجا نباس تاپیک بزنی بگی دوستم فلانه بیساره. چون همه شک میکنن ک اون فرد خودتی نه دوستت😂

ولی بش بگو جدا جدا برن پهلوی مشاور حرف ها و نگرانی هاشونو بگن بعد نتیجه گیری کنن.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
اینجا نباس تاپیک بزنی بگی دوستم فلانه بیساره. چون همه شک میکنن ک اون فرد خودتی نه دوستت😂 ولی بش بگ ...

خب من نمیتونم راهنماییش کنم.بهش میگم برو مشاوره.فعلا مونده😐

بگو صبر کنه، بچه مسئولیت داره، چجوری میخاد جواب پس بده اگه مرده باز خیانت کنه و اون بچه تو همچین جو ...

اره دیگه.مسئولیت سنگینی هست.

من میگم برو مشاوره.میگ بگو چقدر صبر کنم😐 چی بگم اخه

اره دیگه.مسئولیت سنگینی هست. من میگم برو مشاوره.میگ بگو چقدر صبر کنم😐 چی بگم اخه

براش داستان خانومای نی نی سایت که بچه دارن و شوهرشون خیانت میکنه و هیچ کاری از دستشون برنمیاد رو بگو آینده شو ببینه و از گناه بدبخت کردن یه بچه براش بگو

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
براش داستان خانومای نی نی سایت که بچه دارن و شوهرشون خیانت میکنه و هیچ کاری از دستشون برنمیاد رو بگو ...

چقدر بد بینی!😐

در خوش بینانه ترین حالت چی میشه گفت؟😕

2706