2726
عنوان

علت سرفه هاي خشك شبانه چيه؟

576 بازدید | 12 پست

دخترم دوهفته پيش سرماخوردگي ويروسي گرفت

دكتر واسش دارو و چرك خشك كن تجويز كرد، همه رو سر وقت داديم، الانم خوب شده. حال عموميش هم كاملا خوبه

اما حالا تو خواب سرفه ي خشك ميكنه

به نظرتون دليلش چيه

دوباره ببرمش دكتر؟

بنظرم خشکی هوای خونه س تو خونه دستگاه بخور بزارین خوبه اگه دستگاه نذارین کتری بزارین رو گاز بخار ب ...

مرسي كه جواب دادين

منطقي به نظر مياد

چون ما تو جاي مرطوب زندگي ميكنيم و الان تو سفر هستيم، اونم يه جاي خشك

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببریش دکتر مطمئن تره

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2728
مرسي كه جواب دادين منطقي به نظر مياد چون ما تو جاي مرطوب زندگي ميكنيم و الان تو سفر هستيم، اونم يه ...

دقیقا من یه دوست رشتی دارم اومده تهران میگه اوایل همش سرفه میکردیم فهمید بخاطر خشکی هواس

الان دیگه دستش امده