2733
2734
عنوان

خیلی دلم گرفته ..دلم بچمو میخواد ..😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1621 بازدید | 33 پست

عزیزم منم درد تورو کشید بااین تفاوت ک ۲۵هفته تو شکمم بود عاشقش شده بودم هروقت ازکسی ناراحت بودم باهاش دردودل میکردم و براش نامه مینوشتم صبحا با لگدهاش بیدار میشدم ولی منم مثل خودت یروز رفتم سونو گفت بچت اکسیژن بهش نمیرسه و نمیمونه چون جفتش مشکل داشت چون ریه هاش نرسیده😭😭😭 بچه من همه چیزش کامل بود اندامش کامل بود موهاش بلند شده بود گریه هم میکرد قیافش کامل شبیه خودم بود چشمای درشت مشکی وقتی هم بندیا اومد زنده بود وبراش شناسنامه و دفتر چه وکلی لباس گرفتیم ولی نی نی من رفت و منو با دنیای تنهایی تنهاگذاشت الان دوساله ک رفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرهایی که بچه از دست دادین والان دوباره یا اقدامین یا باردارین و یا هم دوباره مامان شدین بیان با | تبادل نظر نی نی سایت

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2957813/مادرهایی-که-بچه-از-دست-دادین-والان-دوباره-یا-اقدامین-یا-باردارین-و-یا-هم-دوباره-مامان-شدین-بیان-با?postId=96274869

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2731
الان به خاطر یه سقط کوچیک عزا گرفتی من چی باید بگم تو سی هفته از دست دادمش به خاطر رشد نکردن برو خدا ...

درسته کوچیک بود اما بچم که بود .. 😭 میدونم درد شما سخت بوده .. اما خب منم مادر بودم و برام سخته

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
درسته کوچیک بود اما بچم که بود .. 😭 میدونم درد شما سخت بوده .. اما خب منم مادر بودم و برام سخته

توکل به خدا ببین از درد ما بزرگتر هم هست پیگیر باش علتشو پیدا کنین ودرمانو شروع کنین ناامید نباش

2738

هیچوقت امیدتو از دست نده هیچوقت

یکی از دوستایه مامانم نزدیک به شیش بار سقط کرد همشم دوقلو سه قلو چهارقلو..فکر کن با هر بار سقط چندتا از عزیزاشو از دست میداد نه یکی

تا اینکه خدا بالاخره یه دوقلو بهش داد و الانم سرحال و سلامت و بزرگن 

هیچوقت امیدتو از دست نده گلی  خدا بزرگه

در کمپین انرژی مثبت شرکت کنید دوستان لینک همین پایینهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2943096/کمپین-تعریف-کردن-از-صفاته-خوب-و-انرژیه-مثبت

چقد یاد خودم افتادم ...

هعی ...

لبحخند بزن که میگذره این روزه

یه روزی مثل من بچت تو بغلت داره شیر میخوره و با خودت میگی آخییییش ... تموم شد

منم مادر شدم

البته من سه بار سقط کردم

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️
2706