2737
2739

ایشالا بمیرن از دستشون راحت شم....کلی وسیله خریدم آخرش به چیزایی گیر میدن که عقل جن بهش نمیرسه داریم میریم طبقه پایین پدرشوهرم پرده داره سلطنتی....اومدن کندن میگن پس پرده ندادی بدوزن؟؟؟؟

گفتم خودتون گفتین اینجا پرده داره نیاز نیس بخری الان چرا کندین؟گفتن قدیمی شده.....انگار وظیفه بابام نو نوار کردن خونه پدرشوهرمه....

من برا رفاه خودم دارم جهاز میبرم ن برا دیگرون که میگن اینو داری اونو داری؟!؟

اصلا به کسی ربطی نداره من چی دارم چی ندارم...درحالیکه ب جرئت میتونم بگم جهازم تکمیله تکمیله اگ غیر از این بود برا پادری پاگردی راه پله ازم نمیپرسیدن اینجا چی خریدی...

دارم دیوونه میشم....حالا میگفتم این خانواده ماهن!!! ببین اونایی ک شر هستن چه جورین....

بنظرتون چه جوری رفتار کنم باهاشون ک به خودشون اجازه ندن دندون اسب پیشکش ونشمرن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بخاطر همين چيزاس مخالف جهاز كامل و گرون هستم

جهاز رو خوب ببري حس ميكنن بايد انحام بدي 

حداقل هارو خريدم همسرمم يكبار جرات نكرد حرفي بگه بهش روز اول گفتم هرچي فكر ميكني خوب نيست لطف كن برو خوبشو بخر من لطف كردم اينارو اوردم

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2706