2733
2734
عنوان

رابطه ضخامت دیواره رحم با احتمال بارداری لطقا راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 63871 بازدید | 51 پست
خب دیگه قصور از خودته ک دارو نخوردی  ببین نمیخوام بترسونمت نیخوام بری دارویی ک داده بخوری چ ...

میدونی داروهایی ک داد برای شروع سیکل ای وی اف بود و من نمیخواستم فعلا برم برای اون. واسه همین نخوردم.

خدایا کمک کن اینبار نتیجه بگیریم  
پس نزدیک پریودی باید ضخامتش بیشتر باشه؟ اگه احیانا ضاخمت دیواره رحمم کم باشه چه دارویی میده درمانش ...

درمان میشه جای نگرانی نیس اصلا 

فقط برو دکتر زنان فکر کنم بهت قرص میده

من چون اندومترم کلفت بود قرصم فرق داشت 

فقط عزیزم رعایت کن و دستور دکترت رو انجام بده 

حتما درمان میشه 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب این شش بستگی داره شما ج موقع از سیکل انجام داده باشی سونو رو  اواخر سیکلت یعنی چند روز ق ...

یه هفته بعدش پری شدم

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
میدونی داروهایی ک داد برای شروع سیکل ای وی اف بود و من نمیخواستم فعلا برم برای اون. واسه همین نخوردم ...

عزیزم باید قبل از ای وی اف شما رحم و تخمدانت رو اوکی کن 

بعد بری سراغ بچه 

دیواره رحم نگه دارنده نطفه اس خیلی مهمه یک دوره یک ماههه دارو بگیر رفع میشه منم مثل شما بودم

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2731
یه هفته بعدش پری شدم

عزیزم بهتره اگر قصد بارداری داری بری دکتر زنان 

احتمالا مجدد سونو میکنه شایدم الان وضعیتتون فرق کرده باشه 

منتهی نگران نباشید با یه دوره قرص برطرف میشه 

شما ای وی اف کردی؟

ن عزیزم 

اما از من ب شما نصیحت وارد سیکل ای وی اف زمانی بشو ک همه جیزت اوکی باشه 

رحمت عفونت نداشته باشه 

تخمدانت فعال باشه و دیواره رحمتم ب حد نرمالش رسیده باشه 

ازمایسات هرومونی هم بده ب حتما از ویتامین دی بده چون کمبود ویتامین دی جلوی بارداری رو میگیره

ن عزیزم  اما از من ب شما نصیحت وارد سیکل ای وی اف زمانی بشو ک همه جیزت اوکی باشه  رحم ...

ممنون عزیزم.اتفاقا کمبود ویتامین دی م دارو و دارو مصرف کردم.چند روز دیگه برم ببینم اوضاعم چطور شده اگه بهتر نبود انشالا دوره بعدی پریودم میرم دکتر

2738

سلام خاتون جان انشالله که بارداری میشه بگی ضخامت

اندومترت چنده آخه من دوروز ازپریودیم گذشته خیلی هم درد دارم یک هفته پیش سونوگرفتم اندومترم 13م بود که نوشته بود ضخیم است یعنی باردارم لطفا جواب بده؟

من یه بار ای یو ای هم کردم جواب نگرفتم.دکترم بعدش بم گفت بهتره آی وی اف کنی چون انگار تخمکم اون کیفی ...

عزیزم میشه توضیح بدی چی مصرف کردی که فیبرومات از بین رفت. من ۱۰ساله درگیره فیبرومم ۲بارم جراحی کردم

خدایا مرسی .........................................................
عزیزم میشه توضیح بدی چی مصرف کردی که فیبرومات از بین رفت. من ۱۰ساله درگیره فیبرومم ۲بارم جراحی کردم

عزیزم من پیش ی درمانگر سنتی و گیاهی رفتم و اون درمانم کرد

سلام دوستان من یه سوال داشتم توروخدا کمکم کنین سهماهه درجال اقدامم این ماه دکترقرص لتروزول برام نوشت

الان روز16دورم رفتم سونو ضخامت اندومتر14بودو15cc مایع آزاددرلگن نشانه چیه یعنی چی؟

سلام دوستان من یه سقط داشتم الان برای بارداری اقدام کردم نشد رفتم سونو گفت ضخامت رحمت زیاده اولش گفتن شاید پولیپ باشه ولی رفتم سونو با اب نبود...الان دکترم بهم قرص دوفاستون داده شبی ۲عدد یکماه هست خوردم الان که پریود شدم پریودم نمیاد ...نمیدونم باید چیکار کنم خودمم موندم لطفا کمکم کنید کسایی که این قرصو مصرف کردن؟؟؟؟

2706