2726
عنوان

رفتار درست با خواهر

732 بازدید | 30 پست

خواهر من از من بزرگتر هست و یک ازدواج ناموفق داشته و من الان سر خونه و زندگیم پارسال با کلی دوندگی خواهش و تمنا و التماس از دوست و آشنا و هرکس که می شناختیم بالاخره توی یک داروخانه مشغول به کار شد پدرم هم چند سال پیش فوت کرده و ما یک برادر کوچک هم داریم اما شرایط زندگی مادرم  خونه دارن خودشون ویک حقوق پایین 

یه روز خواهرم خیلی ناراحت و عصبانی بود خیلی بی قرار بود و همش بهونه می آورد که از دست مادرم ناراحته بخاطر اینکه بهش گیر میده من به بغلش کردم پا به پاش اشک ریختم بهش گفتم که دوستش دارم و هیچ وقت تنهاش نمیزارم حتی به دست و پاش افتادم که آرومش کنم ولی آروم نشد شب که برگشته خونه خودشون باز با مامانم دعوا کرده بود تمام وسایل خونه رو شکسته بود دستشو پاشو بریده بود با خورده شیشه ها ، و خونه  و خودشو خونین و مالین کرده بود داد و بیداد کرده بود و همسایه ها بیرون ریخته بودند مامانم زنگ زد به من و من و همسرم دنبالش رفتیم و آوردمش خونه خودمون

خودم همسرم یک عالمه باهاش حرف زدیم نصیحتش کردیم و از سختی های زندگی که برای همه ما پیش میاد صحبت کردیم براش و اینا هیچ کدوم حالیش‌نمیشد و فقط حرف خودش رو میزد در ضمن بگم خواهر م چند ساله با آقای دوست که اون اصلا شرایط ازدواج نداره و چند ساله هم از خواهرم کوچکتره چند بار هم من خودم باهاش حرف زدم به صراحت گفته که من شرایط ازدواج ندارم و ما فقط با هم دوست میمونیم

وا بستگی خواهرم به این آقا انقدر زیاده که هر وقت اون اذیتش میکنه تا حد مریضی افت فشار پیش میره و باید با چند تا سرم دارو دکتر باز سرپا بشه منم فکر کردم بازم این قضیه بخاطر اون آقا هست که آروم نمیشه

یادت بخیر عشقه من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فردای اون شبی که ما آوردیمش خونه خودمون بعد از اینکه شوهرم رفت سرکار براش دمنوش های آرامبخش درست کردم و آوردم که باهم بخوریم تا از خواب بیدار شد داد و بیداد کرد و گفت ولم کن چی کارم داری کاری به کار من نداشته باشین اصلا من می خوام برم و قبلش هم دیده بودم که داشت دنبال خونه می گشت حقوقشش تو داروخونه خوبه و قبلا هم ما با هم کار کرده بودیم و ۲۰ میلیون  پول پس انداز داشتیم  که دست من بود بعد از اینکه خواهرم داد و بیداد کرد و بلند شد و گفت من از خونت میرم بیخود کردی اومدی دنبالم غلط کردی اومدی

دعوام بالا گرفت و شروع کرد به داد و بیداد و همسایه هامون را خبر کرد و گفت الان زنگ میزنم به ۱۱۰

منم گوشیش رو ازش گرفتم که زنگ نزنه یهو اومد دست و صورتمو با ناخنش خط انداخت

که منم دستم روش بلند شد پولارو، بهش دادم گوشی رو بهش دادم در و باز کردم و گفتم برو

یادت بخیر عشقه من
2728

حین دعوا زخمهای دست و پاش سر باز کرد و خون ریخت روی فرشا همه وسایل من و اونم پولارا برد و رفت

منم زنگ زدم به مادرم که اومد خونه من و چون دارو خونه به خونه من نزدیکه می‌خواست بر داروخانه

که من شماره داروخانه رو داشتم و زنگ زدم اونجا همکارش گفت که صبح اومده مرخصی گرفته رفته مادرم دنیا ریخت رو سرش و خیلی ناراحت شد من زنگ زدم به یکی از دوستای صمیمی خواهرم و بهش گفتم جریان چی شده و شما زنگ بزن بهش باهاش صحبت کن اون بنده خدا هم همین کارو کرد و ازش خبر آورد

فهمیدیم که خواهرم بعد داروخانه رفته بود مزار پدرم تو اونجا خیلی خلوت بوده و خواهرم تنها بوده یه نفر میاد پولا رو ازش می زنه

یادت بخیر عشقه من
آیا الان که جلوش واستادم و دیگه حمایتش نکردم خوبه یا نه

بله محبتم یک حدی داره

شایدم پولهای ودزدی یک نقشه بوده که بگه پول ندارم

بنظرمن ان پسری که باهاشه فقط قصدش رابطه داشتن راحته وبه خواهرت محبت میکنه خواهرتم اگه ان هرچی بخادقبول میکنه 

بنظرمن ارامش زندگی خودتابهم نریز

منم دیروزازصبح ساعت 7تا10شب کمک خواهرم بودم بابچه کوچیک مریص بوداخرشم دستم رابی نمک کردوفحشم دادوازهم جداشدیم

ناهارپختم براش شام شوهرشاپختم خونش راجاروکردم ظرفهاش راشستم بچه هاش رانگه داشتم اخرشم دعوامون شدسراینکه بهم بی احترامی میکردوگفت حق نداری دیگه بامن حرف بزنی

محبت زیادی بهش میکنم اینطورمیشه

بله محبتم یک حدی داره شایدم پولهای ودزدی یک نقشه بوده که بگه پول ندارم بنظرمن ان پسری که باهاشه فق ...

بله اینجور وقتا واقعا قلب آدم می‌شکنه ما خداروشکر کردیم که پول رو باخت وگرنه میخاست بره از خونه مادرم و اونجوری آبروی خونوادمون میرفت

یادت بخیر عشقه من
بله اینجور وقتا واقعا قلب آدم می‌شکنه ما خداروشکر کردیم که پول رو باخت وگرنه میخاست بره از خونه مادر ...

ببین بدت نیادخواهرت خیلی کاراش زشته که اینکارهارامیکنه پلیس میاداخه وقاحت راهم ازحدگذرونده خجالت نمیکشه خوبه شوهرت نمیگه قطع رابطه کنی

2706