2726

سلام من چند روز دیگه پریود میشم وباید دارو لتروزولمو شروع کنم با قرص فولیکول خدب دارم ولی یه ساله اقدامیم بچه دارنشدیم روز تخمکگذاری اینارم رعایت کردم پریودیمم تنظیمه عکس رنگی رحم هم گرفتم مشلی نداشتم شوهرم از داده  تو رنج ازمایشگاه بود تعداد20 میلیون وتحرک55 دکتر دارو نداد 

راهکاری که خودتون تجربه کردین بهم بگین ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شیرخرما بخور با شیر موزخیلی مقوی هست هم برا خودت خوبه هم برا آقاتون و سعی کن یه مدت کلا گرمیجات بخوری بعد رابطه هم سعی کن حداقل نیم ساعت تکون نخوری

آی سو جان قشنگترین اتفاق زندگی منی عزیز دل مامان
2728

ببین من خودمم تازه میخام انجام بدم دوستم انجام داده بود گفت زاغ سفید بخر بکوبشون ریزشون کن له بشن با عسل قاطی کن روزی به اندازه یه عکس بکن داخل رحمت گرم بشه

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
2706