2737
2734
عنوان

بچه مو کتک زدم اما خودم در عذابم

1480 بازدید | 98 پست

خدا منو ببخشه. داشتم دستشویی رو میشستم، رفته از توی کابینت پودر رختشویی آورده بود و ریخته بود توی ماشینشو روی فرش. در حالی که در کابینت قفل کودک داره اما زورش زیاده باز میکنه. منم دیوونه شدم. هوار میکشیدم سرش، زدمش. دستم بشکنه. اعصابم خرده اینم اینقدر اذیتم میکنه. خیلی گریه کرد بچه ام. دلم براش میسوزه که همچین مادر و پدری داره. یه مادر بدبخت عصبی و تنها و یه پدر نامرد و بی مسئولیت.  دلم میخواد بمیرم از ناراحتی

دلا معاش چنان کن گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد

بعضي وقتا لازمه بچه از مادرش كتك بخوره 

ناراحت نباش ولي ديگه تكرار نكن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزمم چند وقتشه؟

همین الان‌به خودت قول بده دیگه نزنیش..اسمش بچه ست دیگه..خونه رو هم آتیش بزنه جای تعجب نیست

دختر منم خیلی از این کارا میکنه من بدو بدو عکس میگیرم فقط

.زندگی و فرش و اینا ارزش نداره عزیز دلم آروم‌باش..تو یه مادرِ مهربونی💋💋💋

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738
بعضي وقتا لازمه بچه از مادرش كتك بخوره  ناراحت نباش ولي ديگه تكرار نكن

حتما😢😢😢

سعی کن خودت رو کنترل کنی. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
عزیزم نزن بچه رو یه چند دقیقه باهاش حالت قهر داسته باش.. موثرتره

خودم مشکل دارم. از لحاظ روحی حالم بده سر بچه ام خالی میکنم

2706