2726
عنوان

عروسی شما و رفتار جاری

10087 بازدید | 130 پست

جاریاتون تو عروسیتون چه رفتاری داشتن و چجوری لباس پوشیده بودن یا چه ظاهری داشتن؟جاری بزرگه من کلا خوب و خوشگل اومده بود و رفتارشم عادی بود.جاری وسطی لباسی که قبلا صدبار پوشیده بود و همگی چند دور دیده بودیمش رو پوشیده بود و ارایشگاهم نرفته بود و شبیه غمزده ها هم نشسته بود با لبای آویزون.شمام بگین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو عقد که  جنجال به پا کرد و موند تماشا کرد و نیومد

تو جشن هم وسط میپلکید اخرش هم قهر کرد

پاتختی نموند ساکشو بست رفت  

خانواده همسر هم گفتن به روشون نیارین ناراحت میشن

خلاصه هر جور خاست جفتک انداخت

خدای من به دل همه بنده هات ارامش بده، خدایا خودت حافظ بچم باش...

من ۲ تا جاری داشتم خیلیی خوب و شیک اومده بودن تجمل گرا هستن.از حسودیه هم شیک و پیک بودن حسابی.😂

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾

جاری بزرگتر ازخودم یعنی جاری سومی چند سال بزرگتر از منه و٧سال زودتر ازمن ازدواج کرده بود لباس عقدشو واسه عقدم پوشید گفتم خب شاید عجله ای شده نتونسته لباس بخره واسه عروسیم لباس حنابندونشو پوشید 😫😫خیلی سال گذشته بود و خیلی لباسش ازمد افتاده بود

خدایا بعد سه سال انتظار فقط میتونم بگم شکرت عااااااشقتم خدا جوووونم😍😘

هر ۴تا خوب بودن  

دوتاشون کلی رقصیدن  

یکی دیگه بچش کوچیک بود کم رقصید 

اونیکی هم بعدا فهمیدم  اصلا نمی رقصه 

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍
جاری بزرگتر ازخودم یعنی جاری سومی چند سال بزرگتر از منه و٧سال زودتر ازمن ازدواج کرده بود لباس عقدشو ...

لابد واسه پاتختی هم لباس پاتختی خودشو پوشید

خدای من به دل همه بنده هات ارامش بده، خدایا خودت حافظ بچم باش...
جاری بزرگتر ازخودم یعنی جاری سومی چند سال بزرگتر از منه و٧سال زودتر ازمن ازدواج کرده بود لباس عقدشو ...

😂😂😂😂

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾

چون من تو عروسیشون کادو نداده بودم اونام نمیخاستن بدن!سرسفره عقد 50 دادن!!!!

من فامیلشون نبودم و اونا ده سال قبل ازدواج کردن ولی میگفتن اون واسه عروسی ما چیزی نداده چرا ما بدیم😶

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2706